Jdi na obsah Jdi na menu
 


ÚVODNÍK ŠÉFREDAKTORA NA TOMANY A SPOL, DOVĚTKY 1,2

21. 2. 2015

NÁRODNÍ LISTY

                  OS Český klub -Kluby Národních listů ročník 154

                              Úvodník šéfredaktora.
 
 

OTEVŘENÝ DOPIS V REAKCI POTREFENÝCH HUS SE PODAŘIL.

JAN VALENTA 20.2.2015

Vážení čtenáři, milí přátelé a čestní vlastenci Čechoslováci,

nebudu dnes dlouho psát mám mediální poradu. Ale ze všech „potrefených hus“ , které zahýkali se dalo do čtyř spočítat. Zejména jedno jméno : Josef Toman , který prý se distancuje od „kašparády „ ( foto) dárečků z tzv. Občanského tribunálu, který zjevně poškodil i dobré jméno Občianských aktivistů v jejich tribunálu, zejména vězněného Jozefa Klányiho či Juraje Chlebíka . Lidé choromyslní, mající máslo na hlavě organizovali i díky tomu, že dokáží „vyzobávat“ cizí nápady, návrhy a nakonec myšlenky OT a zjevně zdiskreditovali něco, co mohlo oběma národům velmi pomoci! Pan Toman prý krajan z USA kandidoval na prezidenta a je s podivem jak člověk zbavený svéprávnosti a OP mohl jít na veřejnost a ještě hrubě pomlouvat mluvčí Holešovské výzvy paní Věru Řezníčkovou , která svojí obětavostí jak podporou , tak entuziasmem nás muže inspiruje k takové akci, jako je Československý sněm dne 28.2.2015 !

Jeden z mých kolegů nazval takové lidi typu mr. Toman „kazišuky „. Takové jako on se ani v USA neuživí a tak kazí luft u nás , kde těmhle lidem je dovoleno skoro vše a proto mohou provádět i trestní činnost, neboť jsou nenapadnutelní . Není jediný, u žen jedna divoženka na fotu oného divadla kde byl i pan Toman . Horší je, že se snaží na den ČS fóra svolat jakýsi šišatý stůl. Od těhle akcí se musíme jasně vymezit a distancovat. V tématu budu pokračovat příště dovětkem.

Dovětek :

Nemůžeme dopustit, aby takoví lidé kazili těm, kteří chtějí razantní změny v naší společnosti nejen myšlenky, ale i veřejné akce. Citlivý čtenář pochopí snadno o čemž je řeč.

Dnes je sobota a přijde i fejeton . 21.2.2015

PLNĚ PODPORUJEME MLUVČÍ HOLEŠOVSKÉ VÝZVY PANÍ VĚRU ŘEZNÍČKOVOU A ODSUZUJEME DO ZAPOMĚNÍ TI KTEŘÍ OTRAVUJÍ POVĚTŘÍ V ČESKOSLOVENSKU !

Dovětek č.2 A pouští se národu žilou jak by smet .

Nechci psát příliž dlouhý úvodník, musím připomenout už do čísla 9 , 154 ročníku Národních listů ale neodpustím si pár poznámek. Pan Babiš si zřejmě dobrá doporučení prezidenta Zemana nevzal ponaučení, neboť prý "pomalá" ministryně Válková připravující reformu exekutorů , nechal sebrat údajným dlužníkům v seniorském věku valorizaci důchodů, které na rozdíl od tučných odměn na odchodnou ve 2.5 milionu Kč nevadí panu ministru financí . A k němu přibyla ministryně Marksová -Tominová s tučnými odměnami přebujelého úředního aparátu, který rovněž obral ty nejpotřebnější o pořádný kus příspěvků v nouzi , neboli žebračenky . Inu dál se decimuje národ a k tomu ti, kteří ač kradli a loupili se snaží dostat do všech možných organizací.....jv