Jdi na obsah Jdi na menu
 


OHLASY,NÁZORY,KOMENTÁŘE

 

 

CO TÝDEN NEDAL.....

VE VLÁDNÍ KOALICI TO VŘE, KRAMÁŘOVA VILA JE SVĚDKEM HNUSU NAŠÍ POLITIKY.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JAN VALENTA, PŘEDSEDA ČMND-NDS, ŠÉFREDAKTOR NL I :

Týden nám nevzal jen poslední iluze o čemsi, čemu se říká "demokracie po česku " a mafiánsku.

Jak si kdo ustele, tak si i lehne. \především musím poděkovat paní \zapletalové, která mne hojně zásobuje příspěvky. Pokusíme se je zpracovat a postupně uvolňovat proti cenzuře !

Ano, nepleteme se. Pokud někdo z redakce NL I používá veřejný net, je zaměřen,lokalisován a zejména fota brzděna.

JUDr. Karel Kramář, jehož výročí úmrtí vzpomínáme ( 84 let) se nejen v hrobě obrací, ale asi tam nahoře ví své o "českém politikaření". 

Pokud někdo nepovolaný a s jinými úmysly než prospěch národa vstoupí do mé vily, dlouho u své moci nebude ! - Tak to je se zneužitím korunovační koruny ( dojde i na Havla, nejen na Heydricha, či i na Klause!) Okřídlená slova vedle Kozinova proroctví pod šibenicí....

 A tak se ptám dnes podvodně volících "Véčkařů"...Kam kráčíte podivná strano ?John odstoupil z vlády. Kdo zůstane v potápějíci se lodi ?

Nečas "zametá" s Kalouskem a trapně mu sekunduje kníže dement : Schwarzenberg. Ono je to tak se šlechtickými rody podobně jako páření příbuzných. Vedle nesporných kladných postav se našel "synek", který byl v emigraci Rakousku pro smích. Je i nám jako kdysi Jakeš?

Kolikrát ještě budeme svědky divadla :!" Absurdno po česku ?"

Česká zlodějská republika, je punc který je pro mne jako vlastence nepřípustný. Co s tím uděláme ? pokr. příště

Co týden vzal II.

Nemine den, kdy by nevyplavala nějaká aféra či aférka.Promopro - Vondra, ministr vlád Topolánka-Nečase, stávka odborů vedených žluťáky z bývalé ROH, chytrá horákyně ČSSD, která se nedílně podílela na obrovském státním dluhu. Stručná rekapitulace, naivnost stávkujících, výsměch vládní zkorumpované smečky všeho schopných lidí, kteří dřou z národa to,co tihle prošustrovali. Bilance , jakou "absurdní " CZR ( ČESKÁ ZLODĚJSKÁ REPUBLIKA) ješte neviděl!!!!

     Surrealistické divadlo pokračuje na úkor vás občanů.Uvědomte si to lidé, než zase nalítnete podvodníkům typu Bárta-Kalousek-Nečas . Ano, žijeme ve světě, který se řítí do katastrofického scénáře, neboť jsme prohospodařili jako lidé to co nám bylo dáno. Je lhostejno kdo, ale byli jsme u toho všichni . "Bída s nouzí " není jen obrazem jednoho člena EU, organizace postkomunistů, židozednářů a pacholků socialistických představ. Korupce zachvátila bankovní sektor , průmyslové a obchodní lobby. Pád  šéfa MMF dokládá morální propad "gojjínských" loutek , které tolik jako "pimprlata" jsou známy i u nás. 

    Obvyklé rčení  našeho voliče: " Nedá se nic dělat, oni si to udělají jak chtějí...."

A tak nám vládnou lidé odkojení OF Alexander Mopsl Vondra či zloděj veřejných prostředků Míra Kalousek a ve vládě sedí jejich spoluviníci VV ....Snaším požehnáním , takže milí spoluobčané : Až zase někdo bude nadávat na náměstí před ministerstvy a v hospodě,mám jednu odpověď : "Koho jsi to občane volil? Proč jsi se tak lehko zbavil svých lidských a morálních práv? A dějiny nás budou soudit za to co jsme neudělali. Na nápravu v naší krásné zemi není již mnoho času, neboť nás čekají další zvěsti ....JV