Jdi na obsah Jdi na menu
 


ÚVODNÍK K ČÍSLU VI. ROČNÍK 154 STŘEDA

11. 2. 2015

NÁRODNÍ LISTY

OS Český klub -Kluby Národních listů ročník 154

ÚVODNÍK ŠÉFREDAKTORA ( do pokračování Iluminátů III. XXV.díl)

Jan Valenta 11.2.2015 v č. 6 ročník 154

Jak to je s přistěhovalectvím v ČR a SR ? Na ozdravné pobyty přijely modelky z Kijeva . Schwarc systém postihuje české občany víc nežli „na černo“ pracující Ukrajince ! Kramatorsk v plamenech . Vše lze svést na údajné „separatisty“, nebo Jacenjukovu fašistickou gardu ?

............................................................................................

Farizejství naší povedené vlády všehoschopných, vice méně loutek , pimprlat na rukou Iluminátní mafie ( USA-EU ) nezná mezí. Na pondělůí „speciálem „ na „Opilcovo „ letiště přibyly manekýnky z Kijeva v kožiších a super ohozech . Po naší České a Slovenské zemi se vesele prohánějí „gastarbaitři „ alá Ukrajina . Inu, hlavně že tu máme zákon proti SCHWARC SYSTÉMU, který komentovaly naše Národní listy v právní poradně pro občany. Marná sláva, naše vláda a úřady jsou slepé tam, kde se „pomáhá“ těm, kteří „trpí“ pod údery Východních „separatistů“ , neboť jak už víme, stateční bojovníci z Doněcké oblasti obklíčili divizi hrdlořezů v počtu šesti tisíc mužů.

John Kerry a u nás nechvalně známý Joe Biden ( případ v Matiční ulici v Ústí nad l. Před asi sedmi léty) dštili v Mnichově kritiku na adresu „ruské agrese“, zatímco americké invaze do nezávislých států neberou konce. A tak do Minska se sjedou státníci, pod jejichž palbou demonstrací na rozdíl od prázdného náměstí, když hořekovali nad porno plátkem Charlie Herb. V Mnichově, o čemž naše media mlčí podrobil USA kritice prezident Ruské federace Vladimír Putin. Barrack Obama tu opět nebyl a nechal za sebe mluvit ony dva pány, kteří ani neví že Krym byl odjakživa Ruský s vyjimkou éry Nikity Chruščova.

A jako výsledek cesty Francoise Hollanda ( Fra) a Angely Merklové ( SRN) je zoufalé prohlášení o tom, že „Ukrajinská válka se nedá vojensky vyhrát“ , mluví o „poslední šanci“ na mír. Počítají USA aby uhájili pofiderní „světovládu“ s válkou s Ruskem? Před ní varoval dokonce i Michail Gorbačov ( 84) ! Evropská unie je vnitřně rozpolcena a ani NATO , pokud by došlo k intervenci Ruska do Pobaltí, nebylo schopno vojensky zvítězit nad Ruskem. A tak Pentagon, který je ovládán zezadu známými „firmami“ Bildeberg groups je tlačen do dodávek zbraní Porošenkovi a Jacenjukovi ( pučista a Banderovec) jak prohlásil ministr zahraničí USA John Kerry. USA jsou lhostejny tragické oběti civilního obyvatelstva a tak bez ohledu na národnost jediná humanitární pomoc je tu z Ruska ( už asi osm kolon kamionů) , zatímco proamerická vláda v Kijevě není vůbec schopna cokoliv zajistit.

A tak je celá mediální chudokrevnost ČT,Českého rozhlasu a tisku zcela evidentní a ovlivňuje masívním vymýváním mozků mladou generaci a i střední věkové kategorie, ale podle našich zjištění, lidé vypínají TV a i rozhlasová zpravodajství a přepínají na webové alternativní zdroje. A jak jsme zjistili, proražení informační blokády, ještě horší než bylo rušení za Husáka vysílání Svobodné Evropy, má odezvu i v našich Národních listech . Zrovna včera ve Středních Čechách kde příjmy signálu dá někdy fušku jsem se dozvěděl , že Parlamentní listy, Blogy a Národní listy především občané a čtenáři čtou pravidelně ve sledovanou dobu . Pípometr nikdo neošidí, průlom nastává, neboť co nejdříve přijde k jednání to, že webová media a digitální TV se spojí, aby zajistili občanům nezkreslené a pravdivé informace. Lidé, díky informačnímu průlomu internetu už nenaletí na „vymývání mozků“. A to napříč světadíly. Co vy na to moji milí občané ?

Váš Jan Valenta


 


 


 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky K ILUMINÁTŮM PO ČESKU A EVROPSKU