Jdi na obsah Jdi na menu
 


ÚVODNÍK K ČÍSLU 18 ROČNÍK 154 NÁRODNÍ LISTY

8. 4. 2015

 

NÁRODNÍ LISTY

Orgán Národně demokratické

strany

 

Nezávislé medium ,

 

 

narodni.listy@centrum.cz

 

ÚVODNÍK : ŠÉFREDAKTOR KNL JAN VALENTA 8.04.2015

ZÁKLADNÍ INFORMACE PRO NAŠE PŘISPÍVATELE ! ISLAMIZACE ?

PODŘÍZENOST CIZÍM MOCNOSTEM ? KUDY VEDE CESTA.

Do naší redakce přibývají články dopisovatelů o možné islamizaci v naší zemi a poněkud nenápadném přibírání islámských věřících zejména z řad mládeže, kdy sami rodiče oslovených jsou ohromeni způsobem „náboru“. Připomínám dopisovatelům, že nestačí nám posílat články emailem ale pokud to jde na microsoft word office 2007-2014 s tím že možný je formát ODF či PDF . Pracujeme s novými verzemi pro veřejnost.

INFORMACE ŠÉFREDAKTORA KNL :

Informace o webech a emailové adrese .Vzhledem k tomu, že příspěvky našich čtenářů množí, byl zřízen nový email pro Národní listy. Završila se tím náprava škod, které způsobila má bývalá zástupkyně. Předchozí adresy na seznam.cz byly zrušeny a zmíněná osoba byla po některých excesech na bývalé doméně vyloučena z redakce ihned po zjištění skutkové podstaty pokusu o zcizení Národních listů k 8.7.2014 ! Pochopitelně , můžete psát na můj osobní email, valenta.cmnd@gmail.com , nebo i na cmnd.nds@centrum.cz. Seznam.cz je zcela přehlcen zprávami a to valenta.nds@seznam.cz . Děkuji Vám milí čtenáři, dopisovatelé a redaktoři za pochopení nezbytných úprav všech webů Klubu Národních listů. Vzhledem k novelizaci Stanov NDS , web : nds.estranky.cz probíhá diskuse a v rámci profesních klubů jsou podle majetkových práv zřizovatele, tj. Mé osoby a NDS upraven duchovní a nehmotný majetek v rámci Výroční zprávy NDS za rok 2014 !Na portálu NDS bude zveřejněna i Výroční zpráva .

BYL JSEM SVĚDKEM TRANSITU ISLAMISTŮ DO PRAHY V ÚNORU T.R.

Ano, je to tak ! Vracel jsem se z porady o sobotě 7. února signatářů Petičních akcí proti rozpadu společného státu Čechů a Slováků večer asi okolo 21:20 na Vítězném náměstí u Metra A . Před tím farizejsky ujišťoval předseda České vlády Bohuslav Sobotka veřejnost společně s ministrem vnitra St. Chovancem na brífinku, že islamisté nebudou masívně do ČR vpuštěni . Opak byl pravdou. Z autobusové zastávky č.119 přes vestibul Metra A byli soustředěny ženy s šátky okolo hlavy a soustředěni muži arabského původu a to i s dětmi . Posléze byli odvezeni zřejmě autobudem do sběrného tábora pro uprchlíky. K tomu : Kdo a jak vyrobil tzv. „radikální islám „? Skupina Bildeberg grup ovládající tajné služby jako Mossad či CIA už doslova „prasklo „. Přední islámští duchovní se totiž ostře distancovali od infiltrovaného „islámského státu“ zejména jeho militantního směru . Korunu tomu nasadil předseda Arabského sdružení v ČR jistý dr.Assád , když označil ISIL za výplod CIA v Lengley, což dokonce posluchači v prostříhané verzi slyšeli na ČESKÉM ROZHLASE 2 .- Souhlasně byl vůdce zvěrské organizace Abdul Husajn Baghdádí ( pod falešným jménem) označen za elitního agenta CIA . Tolik citace !

Pokud je něco odporného, je infiltrace do homogenních národů. Německo má zhruba 5 milionů obyvatel tureckého původu, vnitřně rozbitá bývalá Jugoslávie už má „islámské „ státy Bosnu a Kosovo, zatímco slovanské národy byly za vydatného bombardování Bělehradu, na příkaz prezidenta Billy Clintona a ministryně zahraničí Madeleine Albrightové – Korbelové ( z rodiny pražských židů) roku 1999 zcela zdecimovány a podřízeny EU ( Chorvatsko a Slovinsko). Od zbytku Jugoslávie bylo odtrženo Kosovo, Černá Hora a Metohia a Srbsko zbavené historických území je okleštěný stát terorizovaný zednářským soudem v Haagu, zejména těžce nemocný historik Vojislav Šešelj a generál Radko Mladič ! A tak si položme otázku : Kdo vypracoval scénář rozpadu ČSFR a likvidace Západních Slovanů ? Dnes kolaborují Poláci a naše republika je vlastizrádně rozdělena ! Kde najdeme souvislosti? Položte si je vážení spoluobčané sami . Váš Jan Valenta v.r.