Jdi na obsah Jdi na menu
 


SOBOTNÍ NÁRODNÍ LISTY S KOMENTÁŘI A ÚVODNÍKEM

30. 5. 2015

NÁRODNÍ LISTY

ČESKOSLOVENSKÝ KLUB -NDS

(Národně demokratická strana

majitel listu )

WWW.narodnilisty.estranky.cz,

narodnimyslenka.estranky.cz , nds.estranky.cz, narodnilistydnes.blog.cz, ceskoslovensky-zemsky-snem.estranky.cz, almanach-lumir.estranky.cz


 


 


 


 


 

  1.  

  2. NÁRODNÍ LISTY

  3. INTERNETOVÉ NOVINY

  4. ORGÁN NÁRODNĚ DEMOKRATICKÉ STRANY OD ROKU 1861 ( 1912)

  5. NEZÁVISLÉ MEDIUM KLUBŮ NÁRODNÍCH LISTŮ

  6. Www.narodnilisty.estranky.cz, nds.estranky.cz , narodnimyslenka.estranky.cz , narodnilistydnes.blog.cz

  7. ceskoslovensky-zemsky-snem .estranky.cz, almanach-lumir.estranky.cz

  8. Připravujeme : Humoristický samostatný portál Anticharlie.hop. Dog ( hop pejsci ) , zatím vycházejí v Národní myšlence jako rubrika .


 

SOBOTNÍ VYDÁNÍ NÁRODNÍCH LISTŮ – ÚVODNÍK ŠÉFREDAKTORA

Ročník 154 číslo 31

BRIKS dalo MMF a Světové bance pěknou „tečku“ do Rigy ! Založili banku a přijali Turecko do uskupení BRIKS. Na rozdíl od EU, kdo by si troulf nařizovat Indii, Rusku , Číně a Brazílii přistěhovalecké kvóty a nebo nařizovali Jihoafrické unii ( člen Briks ) zda mají těžit zlato nebo ne! A ČR a SR nesmí pod svou značkou vyrábět ani sytrečky, čímž předčila EU nechvalně známou RVHP, která se v roce 1990 rozpustila,varšavská smlouva taktéž, ale NATO NE! A najednou tu máme bývalé oficíry Šedivého a Pavla , věrně sloužící ČSL a najednou pan generál Pavel hrozí Rusku jaderným úderem, coby mopslík NATO . Ještě že není už náčelníkem generálního štábu AČR . Jinak mnoho čtenářů Národních listů si vzpomene na populárního komika Petrera Selerse v komedii „myš která řvala“ o válce malého knížectví s USA aby dostali reparace. Prezident Putin se asi musí operetnímu generálu pousmát. Ani USA a tím méně NATO by si netrouly udeřit na Rusko poté, co ministr zahraničí John Kerry musel letět do Soči za Lavrovem a Putinem . Málokdo ví, že mu jde již po krachu v Iráku ( ISIL) , Afghánistánu, Libyii a Ukrajině ( jeho sekretářka utekla , když se dozvěděla o dvou fašistických zákonech Kijeva ). Ta dáma měla na starosti organizaci Majdanu, puče proti legální vládě Ukrajiny . CIA je stát ve státě a už v Senátě USA existuje výbor ,který vyšetřuje tento moloch za expedice , které diskreditují tajnou službu, zejména však „rusobijce“. Rusko od dob Brežněva, ale i opilce Jelcina je jiné! Poprvé od dob cara Petra Velikého má tato země inteligentního prezidenta, byť je to muž pevných rukou. Rusko by se asi jinak ovládnout nedalo a to už věděl Petr Veliký, když zřídil prvý parlament Senát. Navíc přiznal Ukrajině řadu území na které neměla nárok a hetman Ukrajiny býl poradcem Ruského cara . Tolik historie. Co vlastně patří Porošenkovi a Jacenjukovi ? Ptejme se a nefalšovaná historie nám odpoví . Tak pan prezident EU Polák Donald Tusk asi neví kdo jeho zemi ukradl s Hitlerem roku 1939 Západní Ukrajinu a část Běloruska : Stalin přeci, no ne ? Tak co páni Šternové, Fijštejnové, Jochové a naši Majdanisté, kteří hrozí že podřežou každého kdo půjde proti nim? Skvělí „demokraté“ že milí občané. Ostatně už tu máme více jak půl milionu Ukrajinců z toho 70% ilegálně. Co vy na to pane ministře Lubomíre Zaorálku. Kde máte těch 700 ? Aha na Majdanu Staroměstském náměstí pod praporečníkem falešným knížetem Scharzenbergem a zlodějem Kalouskem ? Co na to Michale Kocábe a vaše drogová minulost ? A ostatní „Majdanisté „? Kam se poděla vaše demokracie ?


 

 

 

Jiří Baťa: Ukrajinský Nostradamus kontra český generál

Ukrajinský politik Oleg Ljaško prohlásil, že na prvním místě má Rusko v úmyslu zaútočit na Polsko, Gruzii, Moldavsko, pobaltské státy a Německo a v tomto ohledu si je jistý na "200%".
Ilustrační foto
29.květen 2015 - 16:03
 
Samozřejmě nesdělil, jak či na základě čeho k těmto prognózám přišel, ale to zřejmě není podstatné. Politik, navíc politik ukrajinský, si dnes může nejen říkat, ale i dělat co chce. Kromě toho je tento „politik“ něco na způsob jako „ z hovna bič“, neboť to je člověk, který si svou kariéru vybudoval typicky po současném ukrajinském způsobu: kdo má hubu a řiť, může dělat politika. U pana Ljaška to platí dvojnásob, neboť jeho homosexuální orientace mu to v mnohém usnadňuje. Kromě toho, že je na „chlapečky“ v obecném smyslu, je na chlapečky i doslovně, neboť není žádným tajemstvím, že byl odsouzen za zneužívání chlapců jako pedofil. Rozhodně to tedy není člověk s praktickými politickými schopnostmi, ale je to radikál, křikloun a skandalozní „buzerant“, který se politikou přiživuje, resp. snaží se s ní vytvářet pro sebe přijatelnější image.

Ve světle silně ujetých, zcela nevěrohodných slov Ljaškova o útoku na zmíněné státy, jakoby se shlédnul náš oficiální zástupce v NATO, ambiciozní český generál Petr Pavel když prohlásil, že alianční blok použije jaderné zbraně proti Rusku. Nelze pochybovat, že generál Pavel si potřebuje ostruhy  získané v NATO nejen zasloužit, ale také pořádně obrousit, proto se celkem až nestydatě  vyjadřuje o predukativních úvahách, co by, kdyby. Protože současná doba je velmi vhodná pro vyvíjení atmosféry strachu a hrozby, který produkuje NATO a řada evropských a amerických politiků a sice, že Rusko je obávaný agresor, a že lze tedy čekat jeho okupaci a tudíž Aliance na obranu spustí "taktický", omezený a tudíž "humanistický" jaderný útok.

Generál Pavel se zapojil do hrozeb Rusku jaderným úderem 

Toto byl zase zřejmě podnět pro ukrajinského politika Ljaška, který se touto vizí na způsob Nostradamuse s předpovědí útoku na Polsko, Gruzii, Moldavsko, pobaltské státy a Německo, chce zviditelnit. Upřímně řečeno, podařilo se mu to, jen s dovětkem, že něco takového může vyslovit jen totální blázen nebo pedofil. Spustit celosvětový nukleární souboj dvou světů, který způsobí celosvětový holocaust, snad ani neberou zastánci posilování pozic NATO vážně a nebo si myslí, že jak tvrdí National Interest: Amerika přežije jadernou válku, Rusko ne!

Je to sice víc jak nepravděpodobné, jenže i kdyby se tak stalo, všichni ti vypatlaní politici, jako Langšádlová, Ženíšek, Laudát, Kalousek a další, co těmto možnostem tak fandí, by šli do kopru dřív, než by si vůbec uvědomili, že válka začala. Protože na rozdíl od těch, co o válku usilují a chtějí ji vyprovokovat, tedy ti v té Americe, by možná vzato hypoteticky, přesto s velkou nepravděpodobnosti třeba přežili, ale oni by zůstali v Česku, kde by „otrčili kopyta“. Ovšem dost možná by, kromě jim dnes nepředstavitelného lidského utrpení a bolestí, umírali s vědomím, za předpokladu, že na to  budou mít čas, že umírají pro dobrou věc. Už je vidím, jak se nad touto možností rozplývají!

Nabízí se ovšem ještě 
jedna možnost, že výše jmenovaní, resp. všichni, kteří o potřebě či možnosti války s Ruskem z dnešního pohledu ne jiné, než jaderné, mluví či usilují, to používají jako politickou taktiku pravicové opozice, čímž naplňují jistá politická zadání západu a sami žijí nadějí, že k ničemu takovému nedojde. Pak je to jen hra nervů, provokace, vyvolávání napětí, strachu a vyhrožování, aby byly důvody k větším rozpočtům na vyzbrojování armády NATO, což je vlastně především byznys pro zbrojařské firmy. Ať tak či onak, i kdyby to nikdo nemyslel vážně, jako že se tomu věřit nedá, může se stát cokoliv, čemu nebude možné zabránit. Množství jaderných zbraní je takové, že v případě jaderní světové války zůstane ze země něco na způsob černých děr ve vesmíru. Nemusím být Nostradamus abych nevěděl, že by to byl konec světa. A toto přejí Langšádlová, Laudát, Ženíšek, Kalousek a další svým dětem, vnoučatům? Jestli ano, potom patří do blázince a ne do poslaneckých lavic!
(Jiří Baťa, prvnizpravy.cz, foto: arch.)

  1.