Jdi na obsah Jdi na menu
 


REKAPITULACE ZRADY. REVOLUČNÍ NÁRODNÍ LISTY 34 Č.

14. 11. 2014
Poslanci naší země prokázali,jak jim "leží na srdci " osud vlastního lidu ! 125 hlasy evidentních zrádců národa se podepsalo pod dokument, který většina z nich ani nečetla. Našlo se 61 odvážlivců z řad některých poslanců ODS, KSČM a možná i lidovců, kteří se zachovali poněkud čestněji.
     Je paradoxem našich moderních dějin, že tito "odvážlici ! mají paraelu v minulosti naší vlasti:
1. Skupina poslanců a senátorů  Národního shromáždění ČSR v roce 1938 odsoudila nedemokratický postup vlády přijetím Mnichovského diktátu, na čele s dr. Ladislavem Rašínem a dr. Vlastimilem Klímou (NDS).
2.Ve dnech únorového puče KSČ skupina poslanců na čele s ing. Josefem Lesákem( nár.soc. mládež) pochodem na hrad vyjádřila svůj statečný postoj!
3.Na sklonku roku 1968 šest poslanců NS hlasovalo proti uzákonění sovětské okupace !
4. V roce 1992 velká část poslanců Federálního shromáždění odmítla hlasovat pro rozpad ČSFR. Hlasování bylo pod nátlakem opakováno. Mezi zrádci byli poslanci ODS a HZDS včetně ing. Václava Klause a Vladimíra Mečiara !
5. V roce 2003 24% voličů a 46% nehlasujících občanů odmítly v referendum vstup do EU . Toto zjištění je naprosto ignorováno !
6.Dne 18. února 2009 po dlouhých tahanicích byla schválena 125 hlasy proti 61 Lisabonská smlouva ( diktát). Část ODS a celá ČSSD ( bolševičtí zrádci) se stranou zelených dali hlasy pro tento diktát !
-----------------------------------------------------------
Prezident Václav Klaus vystoupil v Bruselu na zasedání Evropského parlamentu. Projev lze označit za vrchol farizejství a nestalo se to v naší novodobé historii poprvé. Jako premiér krom rozpadu ČSFR podepsal i zahájení procesu vstupu do byrokratické EU dne 1. května 1996 ( není to symbolické pro iluminátní mafii????).Pokud kritizuje "Lisabonskou smlouvu", tak pouze jako jakousi demokratičtější kamufláží k oklamání našich občanů. Od destrukční politiky v otázkách naší ekonomiky a životní úrovně lidu, pomohl jí zlikvidovat v zájmu cílů cizí nadnárodní mafie ! 
      Svým patronům z New Yorku, Říma či Paříže dokazuje službu tím, že jinou formou pokračuje v ohlupování našeho národa. Tím i on zústává na straně vvlastizrady opakované léry 1992, 1996 a 2009 to jest českých národních zájmů.
     ALTERNATIVOU PANE PREZIDENTE SOUČASNÉ EU JE EVROPA NÁRODŮ NIKOLIV MASY NENÁRODŮ A POSLUŠNÝCH OTROKŮ. 
(REDAKCE  NL)    V ROCE 2009
 
OBČANÉ VŠICHNI K PUMPÁM !!!!!!!!!!!
NÁRODNÍ LISTY INTERNET REDAKCE
 
 
             
ÚVODNÍK .
MEMORANDUM PŘEDSEDY NÁRODNÍ DEMOKRACIE A ŠÉFREDAKTORA NL I
JANA VALENTY OBČANSKÝM SDRUŽENÍM .
Vážení a milí občané,
Jsme jimi všichni. Pokud chceme dosáhnout změn ve společnosti směrem k Přímé demokracii, pojďme všichni k pumpám !
                                           II.
Národ si zaslouží svobodu, nezávislost a hospodářský rozkvět jen tehdy , pokud o něj vybojuje podmínky a stmelí se nikoliv jen v dobách živelných pohrom či Mistrovství světa v hokeji či fotbale. Mezi námi jsou spoluobčané našeho původu, kteří České a Slovenské republice nedělají čest ale především ostudu nadaným národům .
     Pokud v nás zbyla špetka vlastenectví, pojďme a na veřejných mítincích a v generální stávce ve dnech 17.18.19.listopadu pojďme jít příkladem svobodymyslným národům.
    Pokud jsme schopni obnovit ČESKOMORAVSKÝ MP SNĚM , POSLÉZE ČESKOSLOVENSKÝ NÁRODNÍ VÝBOR A DÁL NÁRODNÍ SHROMÁŽDĚNÍ ČS UNIE , UČIŇME TAK !
    Nesčetněkrát a bez jakéhokoliv nároku na cokoliv jsem za posledních deset let a i dříve apeloval na Mimoparlamentní strany , avšak bylo to marné úsilí.
    Svět je v pohybu směrem k reformám . Vidíme to v Arabském světě, ale i na příkladu Islandu a dalších svobodymylovných národů.
    Pojďme a dohodněme společný postup bez ohledu na to kdo a jak jsme se narodili a to již 1.9.2012 v 18h. na Klárově.
    Děkuji za vaši účast milí občané
 
                                     Váš Jan Valenta NL I ČMND-NDS
OBČANÉ VŠICHNI K PUMPÁM !!!!!!!!!!!
NÁRODNÍ LISTY INTERNET REDAKCE
 
 
             
ÚVODNÍK .
MEMORANDUM PŘEDSEDY NÁRODNÍ DEMOKRACIE A ŠÉFREDAKTORA NL I
JANA VALENTY OBČANSKÝM SDRUŽENÍM .
Vážení a milí občané,
Jsme jimi všichni. Pokud chceme dosáhnout změn ve společnosti směrem k Přímé demokracii, pojďme všichni k pumpám !
OBČANÉ VŠICHNI K PUMPÁM VAŠE NL I
 
 
                                         
 NÁRODNÍ
 
 
LISTY INTERNET
 
----------------------------------
 
OBČANÉ VŠICHNI K PUMPÁM VAŠE NL I
 
 
                                         
 NÁRODNÍ LISTY DNES
 
HLAVNÍ REDAKCE
     !
 
Šéfredaktor : Jan Valenta , předseda ČMND-NDS
 
Redaktor rubriky :
 
                                                                     ii.
EXEKUTORSKÁ MAFIE V ČESKÉ REPUBLICE .
 
ČLÁNEK dopisovatele Václava Fojtíka( OCCUP.CZ) AKTUÁLNĚ :
 
EXEKUCE –KRÁDEŽ :
Dne 27.8. 12 ve večerních hodinách se u našeho Petičního stánku zastavil zoufalý muž a vyprávěl nám svůj příběh, jeden z mnohých :
Je hudebníkem a k práci potřebuje hudební nástroj a techniku .V rámci exekuce za podstatně nižší dluh mu exekutoři zabavili 2 ks keybordů-kláves v hodnotě 400000,--Kč a co následovalo byl akční filmi- skutečnost po „česku „:
VE VEŘEJNÉ DRAŽBĚ , KTERÁ NÁSLEDOVALA MU BYLY HUDEBNÍ NÁSTROJE PRODÁNY ZA 200,--Kč včetně !!!!!!!!!!!
NEBOLI- VYDRAŽENY !!!!!!!!!- Tato nehoráznost však pokračovala, když týž exekutor požadoval exekutorské poplatky a vyhrožoval další exekucí , pokud hudebník mnohonásobně vyšší poplatky neboli evidentní zlodějnu nezaplatí , zabaví jeho další majetek …..
 
………………. JAK DLOUHO JEŠTĚ BUDOU LIDÉ-OBČANÉ ČELIT ZLOVŮLI „FENĎÁKŮ „ A KDE JE PRO OBČANA NĚJAKÁ PRÁVNÍ OCHRANA PROTI TAKOVÉMU BEZPRÁVÍ ?- TOTO NENÍ ZDALEKA JEDINÝ PŘÍPAD STÁTEM PODPOROVANÝCH ZLODĚJŮ . JE NA ČASE TAKOVÝM SVINSTVŮM DŮRAZNĚ ZABRÁNIT A „POVEDENÉ EXEKUTORY“ POSLAT TAM KAM PODLE TR.SAZEBNÍKU ZA LICHVU A PODVODY SE SOUDCI POSLAT DO VĚZENÍ, KAM PRÁVEM PATŘÍ A UDĚLAT PŘÍTRŽ TĚMTO PROKAZATELNÝM VYDÍRÁNÍM SLUŠNÝCH OBČANŮ.
 
REDAKCE : Podle Exekučního zákona s dodatkem ministra spravedlnosti je naprosto nepřípustné aby prostředky k práci, obživě nástroje k životnímu minimu byly zabavovány !!!!!!!
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
 
                                       III.
 
EXEKUTORSKÁ MAFIE- ILUMINÁTI PO ČESKU A EVROPSKU SPECIÁL :  
Autor je předsedou ČMND-NDS a šéfredaktor NL I
Jan Valenta dnes
 
V devadesátých létech PS ČR schválila bezprecedentní předání části soudcovských pravomocí – exekutorů soukromým firmám pod vedením různých právníků . Různé „strašidelné názvy „ jako Intrum Iustia, Ingrid Švecová , či BEA se zamřením na fyzickou likvidaci dlužníka , vznikly jako „houby po dešti“ . Toto mělo zastrašit malé i větší dlužníky. Často tito tzv. „právníci“ začali využívat ruskou a ukrajinskou mafii a Bezpečnostní agentury. Řada lidí přišla o zdraví nebo byli „popraveni „ a naše POLICIE neboli „pomahači a chrániči“, byli často podplaceni mafií !
Soudy kontrolované vlastní mafií a povedenými právníky, majiteli exe… bez rozdílu kdo zrovna byli u vlády, vesměs novodobé „upíry“ zásobovali exekučními příkazy ve smyslu dohod mezi vymahači a samosoudcem !
Pokud exministr Pospíšil se snažil poněkud zmírnit již očividný organizovaný zločin , stalo se tak v minulém roce velice krotce. Jeho nástupce omezení vlivu exekutorské mafie nezabránil a ani nejeví sebemenší snahu tak učinit !
Exe banda se vymkla kontrole a fakticky terorizuj mobily, emaily ( viz Be2 apod.) či osobně občany a přepadává je v bytech či domech . Za malé dluhy organizovaný zločin si vzájemně „vykupuje „ dluhy a pakuje se značnými částkami, které jdou do miliard .
 Zinscenované rozsudky jdou jeden za druhým a bez účasti tzv.“povinného“ a jeho možnosti se u soudu bránit, neboť podplacený samosoudce vydá nejprve „Platební příkaz“ a posléze jakési „ Usnesení“, na které uvalí „povinnému“ exekuční příkaz opět: Bez možnosti obhajoby . Obrátit se
 
                                    IV.
 
můžete za zvýšený poplatek od r. 2011 na soud a zcela vyčerpat své zdroje. – A pak už jen pijavice s biřici- alias Městskou či státní Policií vniknou do bytu a vyrabují jej !
Pak se „šábnou „ o poplatky a směšné ceny v dražbách mezi sebou a soudci. Jak prosté odhalení podstaty věci, kterou ministerstvo spravedlnosti de facto kryje ! Ostatně Blažek je sám brněnský mafián !
JAK Z BLUDNÉHO KRUHU VEN?
 
NÁRODNÍ DEMOKRACIE NAVRHUJE :
 
1. ZRUŠIT SOUKROMÉ EXEKUTORY A POHNAT JE PŘED TRESTNÍ SENÁT POKUD SE DOPUSTILI ORGANIZOVANÉHO ZLOČINU .
2. PŘEDAT A ZABAVIT NAKRADENÝ MOVITÝ A NEMOVITÝ MAJETEK OPRÁVNĚNÝM VLASTNÍKŮM.
3. VYHLÁSIT NULOVÉ MORTATORIUM NA ZADLUŽENOST, POKUD DLUH VZNIKL NEZAVINĚNĚ A V DŮSLEDKU OMYLU, ČI TÍSNĚ OBČANA VŮČI LICHVĚ .
4. BEZ DALŠÍHO PŘEDAT PRAVOMOVI EXEKUTORŮ SOUDNÍMU DOHLEDU ( DOHLEDOVÝM STÁTNÍM ZÁSTUCŮM ) A ZCELA VRÁTIT VĚCI DLUŽNÍKŮ A VĚŘITELŮ K ZÁKONNÉ ÚPRAVĚ A TO JE : OBČANSKÉMU A OBCHODNÍMU ZÁKONÍKU – ARBITRÁŽÍM A DOKAZOVÁNÍ DLUŽNOSTI . ZATÍM. ZÁKONY MUSÍ BÝT JASNÉ PRO VŠECHNY !!!!
--------------------------------------------------------------------------
BRATŘI B- BÁRTAPO ZASAHUJE ! 
 
Vážený pane řediteli !
 
Vyjadřuji co nejostřejší protest proti nehoráznému chování dvou příslušníků bezpečnostní služby ( bez bližšího označení o kterou jde ) .
Událost se stala dne 29.4.2012 mezi 13-14 h. za přítomnosti svědka, který je náš krajan z USA při seznámení se z funkcí knihovny vč možné registrace v případě jeho delšího pobytu.( evidenční č. průchozí 125)
     V uvedenou dobu jsem byl obtěžován a vykazován příslušníkem BA , doprovázeného ještě jedním , oba velice mladí a dostatečně „horliví „
První hovořil : „Prý si stěžují studenti na můj nevzhledný zevnějšek a proto prý mne vykazuje „. Mluvil první z obou BA , který mne obtěžoval už jednou v prostoru mimo hlavní knihovnu .
    Aby bylo jasno : už tento fakt je naprosto nepřípustný . Měl jsem oblečení z obleku anglického střihu a též i košili GB . V příloze, soubor 2 zasílám fota několika mých návštěv jako důkaz doličný 3 fota !
Naprosto nesmyslné a urážlivé jednání překvapilo svědka , který se odmítl v takovém fízlovském prostředí registrovat , jak konstatoval , neboť přijel ze svobodného světa ( konec citátu ) !
     Při prozkoumání Knihovního řádu jednoznačně dokládám, že porušení tohoto ustaovení Vámi podepsaného jsem neporušil , naopak mi bylo zabráněno ve výkonu informací a i šéfredaktora Internetového tisku.
     NTK jsem využíval pro historická data reprografie a tisku . Dále technických novinek, čtečky knih ( sám jsem autor ) atd. Krátkodobě pouze pro psaní Úvodníků a menších celků- článků.
     Z hlediska ustanovení řádu 8.1 jste jednoznačně porušili práva ES .
V části IV. Čl.1.2,1.3,1.4,1.5 až 1.8 konzumace vždy v kuchyňce patra ( byl jsem 1x obtěžován i tam přísl.BA ) !
 
Zneužití odst . 1.15 monitorovací systém v březnu- dubnu 2011 a zhruba týden před napadením dne 29.4.2012 BA !
Bylo ve spolupráci se správcem sítě zjištěno , že při psaní autorských prací ( viz autorský zákon ) vymázávání textů i ůpřes kontrolu a zabezpečovací systém. Byl jsem nucen požádat o ochranu svého notbloku. Management správce sítě mne upozornil (a) opakovaně na možnost zneužití monitoringu v okolí . ten je podle KŘ má sloužit k účelům a nutnosti ochrany objektu jak je uvedeno .
     Pokud vůči „horlivcům „ nebude zakročeno , budu nucen věc postoupit i s důkazy ( svědectví , přehled vlastní správce sítě ) předat Kriminální službě Praha pro podezření páchání trestné činnosti některými zaměstnanci BA !
 
Závěrem : tato předražená budova je hrazena z našich daní a jako platce nehodlám nečinně přihlížet ke zneužívání právních předpisů.
 
Věřím, že z titulu své funkce budete postupovat vůči dvěma a možná ještě někoho v souladu s dobrými mravy a zákonně ! Přihlašovací jméno je jednoznačně s heslem přístupu na moji politickou stranu a proto bude postupováno v souladu se s mezinárodním statutem ( ještě z exilu) ČMND-NDS č.85530 Nejvyšší Evropský soud Paříž od r. 1949 ) tzn. Oznámením o protiprávnosti jednání s občany v ČR .
 
             Předseda ČMND-NDS a šéfredaktor Národních listů
                         
2.05.2012                        Jan Valenta v.r.
 
AKTUALITY VE ČTVRTEK 30.8.2012
- DNES SE KONÁ MÍTINK SK-DE A NÁS VŠECH NA VÁCLAVSKÉM NÁMĚSTÍ O 17H U SOCHY SV.VÁCLAVA JAKO VŽDY POSLEDNÍ ČTVRTEK. SRDEČNĚ ZVOU NÁRODNÍ LISTY .
--------------------------------------------
 
NÁRODNÍ LISTY INTERNET REDAKCE
 
 
             
AKTUALITA : FRAŠKA A TO OPAKOVANÁ
Včera dne 29.08.2012 „zapíchla“rada České TV ,kdy se měla projednávat záležitost nepravdivých zpráv ČT 24.a její přípravu na podzimní komunální volby. Vašek Fojtík dopisovatel NL I
Redakce :
Jak známo veřejný šašek Václav Moravec prohlásil na ČT 24 že lidé ani nemusí jít volit, neboť jim stačí výzkum Sofres factum či Invenio apod. Že tyto „průzkumy „ veřejného mínění je podvod na občanech ví i brabec na střeše …..( no comment)
                                             II.
Příspěvek Jana Severinova Klub seniorů ČMND-NDS a korespondující dopisovatelka NL I.
K podání Policii ČR
1. Ministerstvo obrany nesmí zasahovat proti vnitřnímu nepříteli ( ani BIS – novodobá StB )a tak může zasáhnout jen proti vnějšímu nepříteli , cizího státu . Domnívám se že bývalý SSSR nahradily USA .
2. Ministerstvo vnitra nesmí zasahovat do práce Policejního prezidia ani uvnitř policie samé.
3. Policejní prezidium nesmí zasáhnout do Policie ( státní), městské, kriminální služby ( ta má být zcela nezávislá na politické zvůli).
4. Policie nesmí sama rozhodovat , kdy se může a nemůže vyšetřovat ( od toho je i státní zástupce).
5. Ministerstvo spravedlnosti nesmí zasahovat do práce Státního zastupitelství , ministr smí jen jmenovat či odvolat státní zástupce !
6. Naše soudy jsou podle našich „potentátů“ nezávislé což absolutně není pravda ! – Jsme stále závislí i na mezinárodní mafii, která řídí naši garnituru nadnárodní mocí řízenou povětšinou z USA, Izraele a EU . Expozitura je na příklad na Zahradním městě fi Weishaupt ( Iluminátní mafie) .
7. Ministerstvo zdravotnictví nesmí dělat kontroly v nemocnicích a u praktických a odborných lékařů. Nesmí nahlédnout do zdravotních dokumentací pacientů , protože jsme údajně chráněni proti zneužití
 
                                           III.
 
dat Zák. 101/2001 Sb. Přesto pan Cvach III dr. Heger a jeho povedný náměstek Pavlík činí jinak, aby pacienta v zapadlé vísce poslali předem na smrt x km do 0.30 min. museli se dostat úředníci do spisů pacientů…
 
Lékaři , kteří spadají pod nemocnice, ale i privátní praxe se řídí příkazy a zákazy. Dříve aspoň spadali pod kontrolu Poliklinik a zřizovatele po r. 1989 což je obec !
Víte občané jak se říká a říkalo zdravotnictví od dob komunismu až po „světlou přítomnost“ ? – „BÍLÁ MAFIE „….
 
Jestlipak víte, jaké pořekadlo se říká LDN, zejména nemocnici Oblouková Praha 10 ?- „HOSPODA U SMRŤÁKA SMRTI VĚRNÁ POMOCNICE „.
Víte přeci kde vlastně vznikl komunismus ? V USA ( odkaz Myron C. Fagan viz NL I kultura ). A i v Německu, Francii a Anglii , dále Rusku ( MARX-ENGELS-LENIN – ROTHCHILD BANK + NACISTÉ – genocidní režimy ) ! – Iluminátní židozednáři chtějí ovládnout nejen Evropu, ale celý svět .Běda tomu, kdo se jim vzepře. Stále ještě mají , přes celosvětové protestní hnutí Přímé demokracie , velkou moc . Mají dostatek prostředků k likvidaci jednince ( negativního podle nich) , aby jej fyzicky a i jinak zlikvidovali . Na příklad : technicko-chemickými a biologickými
 
                                     V.
 
zbraněmi . Nutí nás myslet podle nich „pozitivně“ v jejich prospěch. Oni nás plíživě a pomalu oddělávají i tou pomocí chemických léků, očkování zasahující malé děti nevyléčitelnými chorobami, biologickými zbraněmi. De facto válkami …..
Jana Severinová 30.8.2012
K bodům : Ty mi napověděli na Policejním prezidiu .
 
Komentář šéfredaktora :
…………………………………
 
Odkud vítr vane? Blíží se 11.září tzn. 11 let od New Yorku 2001. Když jeden z dopisovatelů Hlasatele Chicago mi napsal vážné pochybnosti o „letadlech“, povinně umřel . Když jsem odmítl navštívit Jeruzalémský chrám v Praze, zavraždili mi chlapce v 18 letech a to je 19 let . Když píšete pravdu, nasadí proti vám exekutory, prodejného soudce či přinejmenším cenzúru ( nepovolenou zákonem) což se soustavně děje i Národním listům.
Když odhalíte nepravosti jejich sluhů, firma kdesi v Praze ( viz článek) si pozve své sluhy , nic jiného ta verbež vlastizrádců není na „tebich „ do vily kde jim jasně demonstrují kdo je u nás protektorem . Toho zastupujícího kdysi odpravili v r. 1942 ( 70 let) parašutisté … Kdo pošle je tam kam patří ? Svobodymyslné národy !
--------------------------------------------------------- JV----------
NEDEJME SE DÁL ZOTROČOVAT ! NLI 
 
OPAKUJEME REPORTÁŽ Z
 
 
28.SRPNA 2012
 
REDAKCE PŘIPOMÍNÁ
 
PO DVOU LÉTECH JE NAŠE
 
SPOLEČNOST ROZHÁDANÁ V
 
DEPRESI A ROZDĚLENA !