Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝZVA PŘEDSEDY NDS-´ČTYŘI ARTIKULY PRAŽSKÉ Z r.2009 V POKRAČOVÁNÍ .

4. 9. 2015

VEČERNÍK NL I

OBNOVENÉ ARTIKULY K DISKUSI.

------------------------

VÁŽENÉ DÁMY,PÁNOVÉ, OBČANÉ ČR, PŘÍZNIVCI  NL I A NÁRODNÍ DEMOKRACIE.

Otevřeně, dostal jsem na mítink sms vzkaz mé přítelkyně, která má vzdělání UK a cituji : " Jaká opozice? -sleduji, že raději budu nezávislá, a jsou mi politici známi jako "vyžírkové společnosti". Ano, žel vyjádřila mínění drtivé většiny občanů a bude mi trvat, než i já sám, či nově se rodící "KOALICE SLUŠNÝCH" přesvědčí občany o opaku. Že naším vrcholným zájmem je prosperita národa, jeho budoucnost a rozkvět ! Pokud ty "vyžírky" vyženeme ve volbách, pak bude trvat léta,než deptanému národu obnovíme důvěru.

Jsem hrdý na svoji příslušnost k Národní demokracii. Vždyť i prezident Václav Klaus jako ministr financí pokládal dr. Aloise Rašína za svůj vzor a právem ! Budu hrdý na to, že bude vytvořena Koalice slušných!

ZA TOHOTO KRAJNÍHO STAVU NAVRHUJI IV. PRAŽSKÉ ARTIKULY A DÁLE VYUŽITÍ NÁVRHU MORAVSKÝCH HNUTÍ NA SUMMIT V KARLOVĚ STUDÁNCE A JSEM I PRO ABYCHOM V OLOMOUCI VYHLÁSILI MIMOPARLAMENTNÍ SNĚM - ĆESKOMORAVSKÝ !

´ČTYŘI PRAŽSKÉ ARTIKULY NÁVRH :

I. U VĚDOMÍ ZODPOVĚDNOSTI K SVÉMU NÁRODU PŘISTUPUJEME NA DOHODU O ZŘÍZENÍ REPREZENTATIVNÍHO ORGÁNU STRAN, HNUTÍ A SPOLKŮ, JAKOŽ I JEDNOTLIVÝCH OBČANŮ KE ZŘÍZENÍ INSTITUCE CHRÁNÍCÍ POLITICKÉ,HOSPODÁŘSKÉ , KULTURNÍ A NÁBOŽENSKÉ SVOBODY A VYZNÁNÍ.-REFERENDUM NECHŤ JE PROSTŘEDEK NAŠÍ VŮLE.

II.VYTVOŘME VOLEBNÍ BLOK VLASTENECKÝCH A NÁRODNÍCH STRAN, JAKO PLATFORMY PRO ŘÁDNÉ VOLBY DO POSLANECKÉ SNĚMOVNY ČR. VYTVOŘME MIMOPARLAMENTNÍ ČESKOMORAVSKÝ SNĚM.SPOLEČNĚ S OBČANY V REFERENDU PŘIJMĚME NOVÝ SPRAVEDLIVÝ VOLEBNÍ ZÁKON.

III. ODMÍTNĚME JAKO CELEK JAKÉKOLIV FORMY NÁTLAKU NA SUVERENITU ĆESKÉ REPUBLIKY AŽ PO VYSTOUPENÍ ZE SVAZKŮ S TĚMI, KTEŘÍ TUTO SUVERENITU OHROŽUJÍ. NAŠE ČLENSTVÍ V EU NEMUSÍ BÝT TRVALÉ. BUDUJME SEBEVĚDOMÝ, HRDÝ NÁROD , KTERÝ JE HODNÝ HUSITSKÉ TRADICI .- PROVEĎME LEGISLATIVNÍ REFORMY. KAŽDÝ ZLOČIN PROTI STÁTU A NÁRODU JAKO VLASTIZRADA A EKONOMICKÉ ZLOČINY MUSÍ BÝT POTRESTÁNY PODLE ZÁKONA !

IV. NAPRAVME, POKUD JE TO V NAŠICH SILÁCH VŠE, CO OHROŽUJE VÝVOJ NAŠEHO NÁRODA, BUĎME SPOLEHLIVÝMI PARTNERY OSTATNÍM NÁRODŮM SVĚTA A EVROPY, KTERÝCH SE NIKDO NEZEPTAL NA KLÍČOVÉ OTÁZKY EVROPSKÉ UNIE. ZAKOTVÍME REFERENDUM DO ÚSTAVY NAŠÍ ZEMĚ JAKO STĚŽEJNÍ ZÁKON. ÚSTAVA ČESKÉ REPUBLIKY MŮŽE BÝT JAK NOVELIZOVÁNA TAK VYTVOŘENA NOVÁ K ROZHODNUTÍ OBČANŮM TÉTO ZEMĚ !

K NAŠEMU KONÁNÍ NECH´T NÁS DOPROVÁZEJ BŮH !

Z ROKU 2009  AKTUALIZOVÁNO NA VOLBY 2013

 

 

Náhledy fotografií ze složky ČESKO-SLOVENSKÝ SNĚM 28.2.2015