Jdi na obsah Jdi na menu
 


ÚTERNÍ ZPRÁVY NÁRODNÍCH LISTŮ V Č. 40

21. 7. 2015

NÁRODNÍ LISTY

-NÁRODNÍ MYŠLENKA-

NDS-ALMANACH-LUMÍR .

narodnilisty@centrum.cz, cmnd.nds@centrum.cz, valenta.cmnd@gmail.com,

VLASTIZRÁDNÉ ROZHODNUTÍ ČNB- PAN SINGER OPĚT JAKO ŠKŮDCE :

ČNB jako sprostou reakci na mírný vzestup ekonomiky ČR ( drobní podnikatelé a živnostníci) , oslabila korunu vůči umělé měně „euro „ na 27 Kč za 1 eur. UDS je 25.45 Kč na 1 USD . USD i EURO nejsou podloženy výkonem ekonomiky Evropské unie. Krachují : Portugalsko, Řecko je kolonie MMF a babo chlapa Merklové ( BRD) , Pobaltí je v krizi, Španělsko je před volbami a v krizi, dále : Velká Britannie se připravuje na posílení libry vůči euru jak oznámil premiér David Cameron …. ( redakce čerstvé zprávy)

Potvrzeno: Vláda plánuje přijmout tisíce nových uprchlíků, jejich počet vás zarazí

Imigranti, Kontroverzní, Politika, Z domova 20.7.2015  3 9 administrator

I přes to, že česká vláda je kvůli její imigrační politice pod palbou kritiky vesměs každý den, na jejím přístupu se vůbec nic nemění. Dnes navíc byla potvrzena informace, o které se spekulovalo již dlouhou dobu. Ministr vnitra Milan Chovanec má údajně v plánu přijmout tisíce nových uprchlíků z válečných zón ze severu Afriky a blízkého východu.

Již nyní je situace s nelegálními utečenci napjatá, přičemž v sobotu také dokonce proběhla demonstrace, kde se střetli jak sympatizanti, tak i odpůrci (ti v hojnějším množství) v hlavním městě Praze. Chovanec minulý týden přiznal, že i když oficiální čísla mluví o 1 500 utečencích do příštího roku, do ČR se jich kvůli neschopnosti vlády dostane až na 4000 za tento rok a až na dalších 7 000 za rok příští. Původních 1 500 se tedy změní na 11 000.

A aby situace nebyla ještě horší, Chovanec se dál nebrání novým vlnám uprchlíkům. Vysoce postavené zdroje mají prý mluvit o mnohem vyšších číslech za příští roky.

Zdroj: Blesk.cz, ZaVlast.cz

ÚVODNÍK ŠÉFREDAKTORA JANA VALENTY , PŘEDSEDY NDS K CELKOVÉ SITUACI V ZEMI A EUROZÓNĚ . PŘISTĚHOVALCI A BOJE NA UKRAJINĚ !

Opět jedu v MHD a jak hovořím s prostými lidmi, kteří jsou na tom jako má maličkost, tak to co nám chystá vládní koalice, je čistá zemězrada ! „Ten , kdo vědomě podává informace , slouží cizí mocnosti, rozšiřuje falešné informace mezi občany, vědomě poškozuje zájmy své země, se dopouští závažné trestné činnosti : ZLOČINU VLASTIZRADY „. Od Zákona 50 /1922 , KTERÝ BYL NAHRAZEN TRESTNÍM ZÁKONEM , ALE ZNĚNÍ TOHOTO ZÁKONA JE ZCELA ZŘETELNÉ , vidíme, že máme v tak zvané  „zastupitelské demokracii“ ve svých představitelích jednoznačně zločince !

Eurozóna je před totálním krachem ale pan generální guvernér ČNB Jaromír Singer ( žid) činí další zločin, který po akcích Babišovy Chorvatské registrační pokladny udělal to co se dalo předvídat : oslabil korunu .

JAKO BY NESTAČILA NAŠIM MOCNÝM VLASTIZRADA PŘI ROZDĚLENÍ NAŠEHO STÁTU V L.1992-1993 !

A na Ukrajině se střílí. Pan Vít Pohanka z Českého rozhlasu asi neví, když se dívá ( Odkud) na střelbu v Doněcké a Luganské oblasti, že jednoznačným viníkem je vláda Porošenka a Jacenjuka, která první použila děla ráže 152 mm a víme od hodnověrných zdrojů že tyto děla stahovali povstalci ( né separatisté).

Také údajné nové regionální uspořádání, které ohlásil prezident Porošenko je ryzí farizejství. Kdo zde porušuje Minské dohody je jasné dokonce i kancléřce Merklové, prezidentu Hollandovi, ministru zahraničí Ruska Sergeji Lavrovovi a zástupcům Doněcka a Luganska, ale jen né prezidentu Porošenkovi a premiéru Jacenjukovi . Dokonce náš Český rozhlas včera v 22h přiznal, že děla povedené vlády v Kijevě zabila 6724 civilistů od doby Minské dohody na jaře t.r. Porošenkův a Jacenjukův režim pokládá Východ Ukrajiny za druhořadé občany, hodné bombardování, odjmul jim pasy s tím, aby si zaplatili na dovolené pasy 4x dražší než na Západě Ukrajiny. ( 80 až 100 USD Kijev, 350-400 USD Východ UK) Tím Ukrajina porušila asociační dohodu s EU a podle Šengenské a Lisabonské smlouvy nesmí být vůbec přijata začlena EU! Váš šéfredaktor

EDITORIAL EDITOR-IN-CHIEF OF JAN SOURCES IF THE PRESIDENT OF THE NDS TO THE OVERALL SITUATION IN THE COUNTRY AND THE EURO AREA . IMMIGRANTS AND THE FIGHT IN UKRAINE ! Again, the poison in the public transport and as I am speaking with the simple people, who are doing as it has a little thing, so what are we going to the ruling coalition, is pure zemězrada ! "A person who knowingly gives information , is used by foreign powers, expands the false information between citizens, knowingly detrimental to the interests of his country, is guilty of a serious crime : the CRIME of TREASON ". From the Act 50 /1922 , WHICH WAS REPLACED by the CRIMINAL LAW , BUT the WORDING OF the LAW IS QUITE CLEAR , we can see that we have in the so called "representative democracy" in their heads clearly criminals ! The eurozone is before a total collapse but mr. governor-general of the CNB And the Singer ( a jew) makes the other crime, who, after the events Babišovy Croatian cash registers made what could have been foreseen : to weaken the crown . AS IF NOT ENOUGH, OUR POWERFUL TREASON IN THE DIVISION OF OUR STATE IN THE L.1992-1993 ! And Ukraine shoots.

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Tuneláři všech zemí spojte se!