Jdi na obsah Jdi na menu
 


MIMOŘÁDNÉ ČÍSLO NÁRODNÍCH LISTŮ ČTYŘI HODONÍNSKÉ ARTIKULY

11. 3. 2015

Československý  národní sněm HODONÍN 28.2.2015 a PRAŽSKÝ HRAD DNE 7.3.2015

TEXT VÝZNAMNÉHO DOKUMENTU ODVZDÁN SENÁTORU PARLAMENTU ČR JANU VELEBOVI OKOLO 14 HODINY NA HRADČANSKÉM NÁMĚSTÍ NA DEMONSTRACI OBČANŮ K UCTĚNÍ PAMÁTKY 1. PREZIDENTA ČSR PROFESORA TOMÁŠ GARRIGUE MASARYKA .

Poznámka redakce : Naše  neslavná media nic z mítinku  na oslavu narození TGM (8.3.1850 + 1937) nic nepřinesla. Čteme odezvu občanů ČSFR : PANE SOBOTKO , PANE DVOŘÁKU, PANE DUHANE A VLÁDY OBOU REPUBLIK ČR-SR ODSTUPTE. JSTE NELEGÁLNÍ. SVĚT UŽ VÍ O ČTYŘECH HODONÍNSKÝCH KOMPAKTÁTECH ( ARTIKULÍCH ). CENZÚRO : CELÉ DOPOLEDNE JSTE MAŘILI PRÁCI SVOBODNÝCH MEDIÍ . V DEMOKRATICK´É SPOLEČNOSTI NEMÁTE CO DĚLAT ! VYZÝVÁME OBČANY, MŮŽETE PLATIT KONCESIONÁŘSKÉ POPLATKY A BOJKOTOVAT čt rozhlas ap.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 ARTIKULY PŮJDOU ZA SEBOU DLE  HLAVNÍCH STRÁNEK , galerie Česko-Slovenský národní sněm : 1.Obálka, 1-4 texty s pozadím v národních barvách . 6 TEXT : SOUHLASNÉ PROHLÁŠENÍ VLASTNÍKŮ  ČSFR !

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TEXT DOKUMENTŮ JE V JPG, MUSÍME TO DÁT DO GALERIE V DŮSLEDKU BLOKACE NEZÁKONNOU CENZÚROU ČR V ROZPORU S LPS A MEZINÁRODNÍ NOVINÁŘSKOU FEDERACÍ !

Základní informace: Redakce NL obdržela dokument IV Hodonínské Artikuly ve formátu odevzdaném prezidentu republiky dne 7.3.2015 na Hradčanském náměstí, převzaté senátorem Janem Velebou s podpisem. Kopírujeme tuto část a uvádíme v otevřených deskách jpg , vlastnoruční podpis.

OBSAH JPG : Přední strana 0, text 1, text 2, text 3, text 4, text 5 a text 6 ! Po této informaci najdete upoutávku 4 obrázky , kliknete nad a otevřete jednotlivé jpg obrázky v řazení od prava do leva a přední stranu pod texty. Na hlavní stránce jsou textny řazeny tak jste si je mohli zvětšit.

Na další úpravě se intenzívně pracuje ve wordu nebo pdf a jednotlivé stránky budou zveřejněny v pravidelném vydání Národních listů, Národní myšlenky, Národní demokracie, Československém-zemském-sněmu -Národních listech dnes !

Děkujeme za pochopení , Vaše redakce

 

 Do Státoprávního ohrazení NDS I.II.III. a IV . část společná s Organizačním výborem jako dokumet , který bude odevzdán pro věčnou paměť národů ČR a SR NÁRODNÍMU ARCHIVU V PRAZE

 

Převod dokumentu na WORD bude zřejmě součástí celkového dokumentu, který přednostně zveřejníme po technické úpravě a změnách a doplnění jednotlivých částí.

Jan Valenta v.r. Zdenek Čerešňa v.r. za NDS a KNL

dne 28.2.2015

TEXT : GALERIE Československý národní sněm Hodonín 28.2.2015

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky ČESKO-SLOVENSKÝ SNĚM 28.2.2015