Jdi na obsah Jdi na menu
 


FEJETON ŠÉFREDAKTRORŮV NA HLAVNÍ TÉMA

27. 7. 2015

Národní listy -Národní myšlenka .

41. týden

Fejetony šéfredaktora .

Jan Valenta

Praha je matka měst !


 

LŽE NÁM VLÁDA NÁRODNÍ ZRADY. Tři sudičky , od hlavy k patě .

EXODUS VÝCHODU UKRAJINY.


 

Když si zajdete oddychnout v neděli po obědě do Obchodních center, jako já včera do Zličína a sednete si, pojednou se vám před očima vynoří tří až čtyři sudičky celé od hlavy k patě v černém , jako grácie z jiného světa. Raději jsem nefotil, neboť mám vzpomínku na zničený foťák a přeci jen mobil potřebuji k práci ! Doprovod „sudiček“ byl dvou chlapů v civilním oděvu bez čadoru , jeden starší a druhý okolo čtyřicítky . Okolo nich poskakovaly čtyři arabské dítka a jedno u zakuklené . Zatímco čerství islámští přistěhovalci si nesou tučné nákupy, sleduji starší spoluobčany jak se mají těsně před důchodem … Nou comment !

Kde jsou pane ministře vnitra Milane Chovanče ony ochranné tábory pro uprchlíky? Ostatně jedna ze zakuklených byla v dalším jiném stavu. Nevadím vám mnohoženství islamistů????

Už v březnu t.r jsme zaznamenali první invazi přistěhovalců a při tom nám premiér vy pane ministře věšeli bulíky na nosy, když jste tvrdili, že k žádnému exodu nedojde.

Páni a paní ministryně ZAORÁLKU-CHOVANČE-DIENTSBÍRE- MARSKSOVÁ-TOMINOVÁ a vy pane premiére BOHUSLAVE SOBOTKO a celá vaše vláda Národní zrady by jste měli podle pravidel demokratického státu neprodleně odstoupit ! Jak zaměstnáte paní ministryně asociálních věcí zcela zahalenou ženu v čadoru , když v naší republice je 540 000 nezaměstnaných ? K tomu přiřadíme

560 000 občanů z menšin ? Přičemž : problém Východní Ukrajiny a celého exodu 2600000 občanů tohoto státu se nás bezprostředně týká . Můžeme přijmout řadu slovansky mluvícího žadatele o azyl, ale i z jiných nám blízkých zemí ( jsou tady Bulhaři, menšina Poláků apod.) . Slovenskou menšinu považujeme za své spoluobčany, neboť společný stát byl rozdělen bez referenda .

Potencionální teroristé z Pravého sektoru svou neudržitelnou politikou, umístila současná vláda, která nerespektuje práva našich bývalých spoluobčanů z Podkarpatské Rusi a i těch, kteří po léta chovají vřelé vztahy k našemu národu.

Vím o čem mluvím, sám jsem účastníkem odchodu nejlepších lidí z této země, neboť mám i přítelkyni a snad i snoubenku z krásného kraje Lugansku , dobrých a pracovitých lidí, kteří byli zasaženi bombardováním zdivočelé soldatesky. Chceme spolu a i jako Slované žít v demokracii a míru, zakládat rodiny a možná vytvořit nový ekonomický prostor „SLOVANSKOU UNII „ . Přeji si, aby má snoubenka mohla časem přijet do své původní vlasti, odkud odchází opět jako do kvetoucí zahrady, kterou má ráda. Lidé by měli vědět, že je to i otázka smíšených československých rodin, včetně potomků Podkarpatské Rusi. Snad se i mé přítelkyni jak si přeje podaří přijet do země, kterou si pro krásu přírody a kultury zamilovala.

Váš Jan Valenta dnes

 

 

Náhledy fotografií ze složky JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA