Jdi na obsah Jdi na menu
 


PRVNÍ PŘÍSPĚVEK DO ČÍSLA 36 NL ROČNÍK 154

29. 6. 2015

 

NÁRODNÍ LISTY

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY-FEJETONY- ÚVODNÍKY .

 

PŘÍSPĚVEK REDAKCE .

 

JANA SEVERINOVÁ ( 78 R.) NEJSTARŠÍ ČLENKA NDS .20 LET !

 

Na téma : ISLÁM A ZEDNÁŘI JEDNOU JSOU .

 

Několikrát jsem psala a mluvila , že jsme ohroženi na životech ze strany žido zednářské mafie ., aby ovládli celý svět . Nevím , proč nás stále ohlupují náboženstvím islámu, který s uvedeným nemá nic společného, mimo původce: Kdo vlastně vyrobil ISLÁMSKÝ STÁT ?

Žido zednáři nás po staletí vraždí, revolucemi, chemicky, drogami, alkoholem, ve zdravotnictví, právu, bankách a mediích. Pokud jde o naši vládu ( bez ohledu kdo toho času vládne ) , jako kdyby nebyla. Nezastane se nás v ničem. Myslí si, že budou touto mafií ušetřeni. To se ale velice mýlí, nebudou však šaňovat své gojjíny nikoho, zejména bývalé ministry jako byli Josef Lux, Stanislav Gross, nebo Pavel Dostál apod. Nemíní chránit ani své následovatele ( Petr Nečas či ministři zdravotnictví, spravedlnosti, školství ) , ale ani ministra pro tzv „lidská práva“ Jiřího Dientsbiera ml., pokračujícího v destrukci svého otce, redaktora Rudého práva roku 1968 , či jiné jeho souputníky !

Když tohle půjde takto dál, svého cíle mohou mocipáni lidstva dosáhnout ani né genocidou fyzickou, ale prostřednictví medií a ohlupující propagandou. De facto to vychází na stejné a nezadají si s plány Rainharda Heydricha v plánech na likvidaci našeho národa. Ostatně kdo čte Národní listy tak byl publikován plán na likvidaci našeho národa a nejedná se o tzv „výmysl teorie o spiknutí „ ale nezávislé zdroje, které už si může přečíst i školou povinné dítě!

U nás se už infiltrovali tajně do všech institucí, zejména do vlády, soudnictví, bank, zdravotnictví a kultury, zejména

medií atd. Aby zakryli , že za tím stojí právě žido zednáři ( nejsou totožní s poctivým národem židů), že páchají taková zvěrstva na národech v různých regionech , viz Islámské země !

Ať už se jedná o židy z Ruska nebo USA, nevybereme si ! Jsou tady jedny velmoci, které táhnou za jeden provaz ( telefonáty : CHRUŠČOV-KENNEDY, REAGAN-GORBAČOV, PUTIN-OBAMA). Někde je „horká“ válka a někde „studená“,ale pokud jde o celé obory lidské činnosti, stěžují si na zdravotní péči, soudnictví , banky ( MMF a Světovou banku- ŘECKO ) celé národy. Toto je pravá studená válka a je jasné, že „ vrána vráně oči nevyklove“, USA a Rusko si po krku nepůjde ! ( Karibská krize 1962, okupace ČSR 1968 telefonát Brežněv- Johnson , či Ukrajinská krize 2015 ) .

 

Migrace je dávno plánovaná tak, aby oslabila a zničila národní státy v Evropě, Asii a Africe. Státy Latinské Ameriky již jsou v BRIKS a i Jižní Afrika , Brazílie, Argentina, Chile, Indie a Evropské národy tak učiní v zájmu sebezáchovy ( Řecko- Norsko-Island ap) ….

Náš pan předseda N D S Jan Valenta, šéfredaktor Národních listů si troufl přepsat ILUMINÁTY a já byla u toho odhalení , když jsem to roku 2007 diktovala , byl internován na tři měsíce na podzim roku 2007 do „zajišťovací vazby“ na Pankráci, kde na svitky toaletního papíru psal další reportáže .

Proč my, na rozdíl od hlavy státu nemůžeme napsat : „PINĎOUR SEM, PINĎOUR TAM „, bude to masakr? Kdo je tedy sadista ??????

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky K ILUMINÁTŮM PO ČESKU A EVROPSKU