Jdi na obsah Jdi na menu
 


POLITICKÁ HLÍDKA- CO VY NA TO OBČANÉ ČR A SR?

14. 1. 2015

NÁRODNÍ LISTY – fejetony- úvodníky a komentáře

www.narodnilisty.estranky.cz, narodnimyslenka.estranky.cz, nds.estranky.cz, almanach-lumir.estranky.cz, narodnilisty.dnes.blog.cz

 

POLITICKÁ HLÍDKA :

 

JAK JSME JIŽ DEMENTOVALI, SKUPINA OSOB , KTERÁ SE OZNAČILA ZA ČESKÝ OBČANSKÝ TRIBUNÁL SE POKOUŠÍ DISKREDITOVAT KOORDINACI ÚSILÍ ČESKÝCH A SLOVENSKÝCH VLASTENCŮ. K NAŠEMU DEMENTI : VESMĚS JDE O OSOBY S PSYCHICKÝM NARUŠENÍM , UPROSTŘED JE ZLODĚJKA KTERÁ OKRADLA I ČLENY PŘÍPRAVNÉHO VÝBORU ČEZS . ŽEL TO ZNAČNĚ DISKREDITUJE I AKTIVISTY SR ČESTNÉ OBČANY BC.JOZEFA KLÁNYIHO ( je vězněn) A MILANA LAURINCE. ZEJMÉNA U PANA KLÁNYIHO TOTO MŮŽE ZTÍŽIT JEHO VĚZNĚNÍ . OBČANÉ! ROZHODNĚ TYTO OSOBY NEJSOU ZÁSTUPCI ANI VÁS ANI NÁS !!!!!!!

Přípravný výbor ČESKOSLOVENSKÉHO ZEMSKÉHO SNĚMU PRAHA-BRATISLAVA JAN VALENTA

 

CO VY NA TO OBČANÉ ČR A SR ?

 

-V Pardubicích a Přelouči byl na návštěvě prezident ČR ing. Miloš Zeman. Asi 30 pomatenců z řad TOP 09 se zostudilo v Pardubicích, obou městech v sálech KD byl prezident vřele uvítán občany, kteří s ním diskutovali . Mmj. Ostře se vysloil proti migraci islamistů a doporučil jejich odchod ze země, pokud nebudou respektovat zákony hostitelské země v reakci na atentát v Paříži !

 

PROČ NEBYL ČELNÝ PŘEDSTAVITEL USA NA POCHODU V PAŘÍŽI?

USA ZAHLAZUJÍ STOPY ABY NEBYLY OBŽALOVÁNY Z TERORISMU .

 

- Zástupce Arabů žijících v ČR ( Brno) dr. Muhammad Abbás překvapivě pro naše media prohlásil , že vůdce ISIL Abdal Fatáh Baghdádí je jednoznačně agent CIA a USA o čemž nemáme sebemenší pochybnosti .Jím byli i jiní výtečníci Saddám Hussajn , Muamar Kaddáfí / oba vystudovali Lengley USA) , ale i vůdci Al Kajdy , zejména Ussáma Bin Ládin. Všichni byli poté, co různé pochybnosti vyplavaly na povrch likvidováni postupně . Nyní nutí USA a to je patrné i o osob podílejících se na atentátu na časopis Charlie Hod Do Francii, aby likvidovala jak teroristy, tak byl zavražděn i vyšetřovatel Surete National v průběhu „operace „ proti teroristům.

 

- VELETOČE PANA MIROSLAVA SINGERA S CENTRÁLNÍ BANKOU (ČNB) .

Pokud ještě za jiné vlády bankovní mafie ožebračila nesmyslnou devalvací koruny naší zemi, činí veletoče a snaží se machinacemi inflací – oslabením koruny vůči UsD a Padajícímu Euru na 28 Kč a 24 Kč UsD likvidovat i to poslední co naši občané mají: koupěschopnost aspoň potravin. O průmyslové výrobky tolik už nejde, tabletu se člověk nenají. Důchodci, ale i studenti, invalidé a lidé v sociální tísni , matky s dětma tento VLASTIZRÁDNÝ SLUHA ILUMINÁTNÍ MMF a SB nadělil k Novému roku 2015! Spoluviníkem je především i naše vláda, ministr financí Andrej Babiš. Našich podezřelých a závažnou kriminalitou podezřelých zbohatlíků-produktu roku 1989 se tyto rány obyvatelstvu nedotknou !

 

( redakce Národních listů dnes )

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky AKTUALITY NÁRODNÍCH LISTŮ