Jdi na obsah Jdi na menu
 


PÁTEK NENÍ SVÁTEK - POLEDNÍ NÁRODNÍ LISTY Č.38

10. 7. 2015

NÁRODNÍ LISTY

-NÁRODNÍ MYŠLENKA-

NDS-ALMANACH-

LUMÍR .

narodnilisty@centrum.cz, cmnd.nds@centrum.cz, valenta.cmnd@gmail.com,

 

DR.ALOIS RAŠÍN BY POSLAL LISOHLÁVKA SOBOTKU DO BLÁZINCE A CHOVANCE NA POZOROVÁNÍ K CHOCHOLOUŠKOVI , PŘIČEMŽ ZNÁMÉ TUNELÁŘE DO KRIMINÁLU PODLE ZÁKONA 50/1922 VIZ KALOUSKA, RITTIGA, NAGYOVOU , BAKALU A SPOL.


 

Pokud bychom vstoupili do „eurozóny „ jako měny, čeká nás nejen osud zadluženého Řecka ale na dlouhá léta ztrátu suverenity, národní integrity ( díky přistěhovalectví genocida národa) , polofašistická diktatura a propad sociálního státu. ( redakce)


 

 

 

 

Senátor Valenta za tři měsíce inkasoval téměř sto miliónů

Žebříček nejlépe situovaných českých politiků ve čtvrtek uzavřel senátor Ivo Valenta. Jeho přiznání o vedlejších aktivitách a z toho plynoucích příjmech, darech, nově nabytém majetku a také dluzích zpřístupnil senátní mandátový a imunitní výbor.

TENTO „HOLOUBEK“ NENÍ V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ PŘIBUZNÝ NAŠEHO ŠÉFREDAKTORA A PŘEDSEDY NDS JANA VALENTY, JEHOŽ DŮCHODOVÝ PŘIJEM JE 5912,--KČ. )redakce)

Senátor a podnikatel Ivo Valenta

Ze senátorova čestného prohlášení vyplývá, že Valenta za necelé tři měsíce loňského roku, kdy zasedl v lavici horní parlamentní komory, jen na úrocích z dluhopisů svých firem Synot inkasoval 79 964 750 korun. Dalších 16 635 000 korun dostal v podobě dividend od společnosti Sheading Financial z Kajmanských ostrovů, kde figuruje v pozici společníka, stejně jako v dalších patnácti firmách na Slovensku, v Česku a na Ukrajině. V šestnácti společnostech jak v ČR, tak na Slovensku, Kypru a ve Španělsku senátor sedí v řídících orgánech.

ŠÉFREDAKTOR: ANI KŮRKU § 50 /1922 OD PŘEDRAŽENÉHO CHLEBA BYCH SI OD NĚJ NEVZAL !!!! Váš Jan Valenta důchodce

 

 

Náhledy fotografií ze složky Tuneláři všech zemí spojte se!