Jdi na obsah Jdi na menu
 


INFORMACE : ČS NÁRODNÍ DEMOKRACIE VÝZVOU K ROZBÍJEČŮM

25. 2. 2015

PROTOŽE JSOU LIDÉ V NAŠÍ ZEMI, KTEŘÍ VĚDOMĚ ČI Z NEZNALOSTI ROZBÍJEJÍ SNAHY O ZNOVUSJEDNOCENÍ NAŠÍ VLASTI ČESKOSLOVENSKA UVÁDÍME :

ČESKOSLOVENSKÁ

NÁRODNÍ DEMOKRACIE,

NÁRODNĚ DEMOKRATICKÁ STRANA

 

 

 

 

 

 

Pan

Josef Toman

emailem dne 21.2.2015

 

PŘEDSEDNICTVO ČSND-NDS

Organizační výbor ČS NÁRODNÍHO SNĚMU

 

 

VÝZVA !

 

Pane Tomane,

vyzýváme Vás, aby jste nezneužíval jména členů Organizačního výboru ČSN SNĚMU a neorganizoval naším jménem cokoliv. Jakým právem jste nás najmenoval do Vašeho podvodného Přpravného výboru vašeho šišatého a n= kulatého stolu? Toto je Vaše soukromá věc se kterou mé jméno, ani paní Řezníčkové , ale i těch co přišli pozorovatelé na váš soukromý dýchánek. Uvádíme toto : jestliže zneužijete jmen a příjmení soukromých osob je to Trestný čin i když jak víme máte sníženou příčetnost, za což Vám nebyl vydán Občanský průkaz. S takovými osobami mají lidé , kterým jde osudy našich národů. Pochopitelně v Národních listech jsme vaše podezřelé aktivity demaskovali i účast na jakési „kašparádě“ s Občanským tribunálem ( ČR), se skupinou silně závadových osob s kriminálním pozadím.

Pokud budete nadále zneužívat mého jména a jmen organizátorů ČS sněmu a dezorientovat účastníky , budeme nuceni předat Vaši podezřelou aktivitu právníkům, včetně oznámení o podezření z trestného činu zneužití informací a maření ohlášených akcí. Věříme , že tato výzva vás přiměje aby jste svou sokromou akci pořádal s lidmi vaší kategorie osob , jejichž morální profil je pro nás silně závadový. Připomínám že už jste se zapletl s ANEO a duševně zaostalým Václavem Prokůpkem a jinými což jste popíral.

Věřte že důkazy vaší činnosti na území ČR máme zmapovány pro orgány činné v trestním řízení, pokud jste svéprávný?

 

Projednalo předsednictvo ČESKOSLOVENSKÉ NÁRODNÍ DEMOKRACIE – NDS , spoluorganizátor ČESKOSLOVENSKÉHO NÁRODNÍHO SNĚMU.

Dne 21.2.2015

 

předseda ČSND – NDS JAN VALENTA v.r.

1. místopředseda ČSND -NDS ZDENEK ČEREŠŇA v.r.

 

Na vědomí právník a účastníci

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky ČESKO-SLOVENSKÝ SNĚM 28.2.2015