Jdi na obsah Jdi na menu
 


                                       I L U M I N Á T I .                                                             
Úvod :

 Autorem tohoto textu , který byl původně uveřejněn v roce 1967 jako soubor dvou traktátů zaznamenaných na magnetické pásce , byl Myron C. Fagan , zakladatel " CINEMA EDUCATI ONAL GUILD ,"  jedné z organizací , které se zasloužily o odhalení levicové komunistické infiltrace do filmového průmyslu během pozdních čtyřicátých a padesátých let. Pan Fagan začal svou kariéru jako dramatik , ředitel a producent v roce 1907. Jeho domovem byla Brodway ( Teatre New York  street ) až do doby , kdy jej zvukový film začátkem třicátých let přivedl do Hollywoodu.

      Mnohá z těchto tvrzení , která pan Fagan ve svém textu uvádí , jsou ohromující , a zdají se být neuvěřitelná , ale ta děsivá a zdánlivě nikdy nekončící řada hrubých chyb , kterých se naše vláda ( myšleno USA ) dopustila během minulých let , nutí znepokojené myslící k opětovnému uvážení myšlenek , nabízených " teorií historického spiknutí."
        Gary Allen , autor knihy s největším odbytem (bestseller) , prohlásil :
" Kdybychom měli co dělat pouzem se zákonem průměrů , polovina událostí týkajících se blaha našeho národa by měla být dobrá pro Ameriku. Kdybychom měli co dělat pouze s neschopností , naši vedoucí by měli někdy udělat chybu v náš prospěch . V pravdě však nejde o náhodnou hloupost , ale o plánování a skvělou inteligenci . " ( Gary Allen , "None Dare Call It Conspiracy ," str. 8.)
 Mnoho čelných vzdělanců ve Spojených státech hlasitě přiznává existenci " stínové vlády , " která se zmocnila kontroly ministerstva vnitra během administrativy Franklina Delano Roosewelta a od té doby nebyla této kontroly zbavena . Dr. Carrol Quigley , profesor historie na " Foreign Service School at Georegetown University " říká :  "Opravdu existuje... mezinárodní síťoví...Studoval jsem je dvacet let a po dva roky mi bylo dovoleno , začátkem let
1960 , skoumat jeho papíry a tajné záznamy... Přeje si zůstat neznámým a já věřím, že jeho úloha v dějinách je natolik důležitá , že by měla být známa. " ( Carroll Quigley , " Tragedy and Hope , " The  Maximillian Company , New York , 1966 , strana 950 ) . Pokračování  příště... redakce

------------------------------------------------------------------
 

  

 

 

Náhledy fotografií ze složky K ILUMINÁTŮM PO ČESKU A EVROPSKU