Jdi na obsah Jdi na menu
 


DVATISÍCE DEVĚT SLOV ROKU 2009- PLATÍ DNES !

13. 3. 2015
 
VELMI SI VÁŽÍM OHLASU ČTENÁŘŮ
TOTO BYLO ZPRACOVÁNO I DO 4 .PRAŽSKÝCH ARTIKULÍ R.2012 A PŘEDNESENO DNE 12.10.2012
-------------------------

 

  Stát nejsou oni, ti zrádci , ale občan ČR!

 1. Občané mají podle demokratických ústav právo pohnat zrádce před soud!
 2. Nová vláda Petra Nečase není vládou národa ale úzké smečky politické a hospodářské mafie!
 3. Národ má právo na odpor proti režimu, který devastuje naši infrastrukturu, likviduje střední a malý stav ( koření národa) a vše čeho náš národ dosáhl za Národního obrození !!!
 4. Máme právo vyhlásit IV. odboj se všemi jeho důsledky proti proradným politikům typu Nečas, Kalousek a John !
 5. Každý národ, utlačovaný vlastními politiky má právo vyhlásit odpor, pakliže se ukáže, že jeho lidská práva jsou pošlapána takovou vládou !
 6. Téměř všechny obory naší činnosti jsou zasaženy loupeživým vydíráním krve národa daněmi a na životní úrovni . Proto princip neposlušnosti je oprávněný.
 7. Pan MUDr. Heger, jeden z ministů "smrt zdravotnictví ", před ním Tomáš Julínek, dr. Fischer, dr. Součková či bájný Cvach 2 Rubáš, dr. Lom aj.  se nesmazatelně za léta vlády koalic "podepsali" na jednom rezortu. Mezi ně se sem tam dostal i "trpasík" jako tiskový mluvčí. Inu i páni za feudalismu a v Byzanci je používali na "špinavou práci". Klasik císař Justinián měl Narsa, Julínek svého Cikrta . Podobnost náhodná? Omyl . 
 8. Kdo řídí vnitro víme: obdobný výčet ministrů poté, co z novináře TV NOva udělali ministra a z šéfa bývalých estébků ABL ministra dopravy, který vlastně řídí i to vnitro
 9. Říkáte a nadáváte občané na sebe! Co jsme udělali proto, aby nebyli u "koryt" Rčení : " Oni si to udělají jak chtějí, je specifický český alibismus " 
 10. Protože tato vláda soustavně porušuje lidská práva občanů ČR je oprávněné držet se principů Občanské neposlušnosti i při fízlování lidí Bártapem ( ABL) a zavádění totalitních praktik do veřejného života.
 11. Ostře se stavíme proti skryté a otevřené cenzuře, mazání článků na Internetu, likvidaci občanů psychickým terorem, zbavování zaměstnání a práv na obydlí.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 

 

 

 
 NACISTICKÉ-KOMUNISTICKÉ A POLISTOPADOVÉ PARTIOKRATICKÉ DEMOKRATUŘE -Jen ten národ, který se dokáže povznést nad své nedostatky a pracuje na sobě má nárok na přežití - ( vlastní citát)
 

 

 

Tento dokument je nedílnou součástí Státoprávního ohrazení Národní demokracie proti třem totalitám : 

 

                   Principy Státoprávního ohrazení 2010 .

 

TOTO JE SOUČÁST STÁTOPRÁVNÍHO OHRAZENÍ 2010 :

 

NAŠEL JSEM PO SVÉM PŘÍCHODU DO ČECH ZEMI ZPLUNDROVANOU, ŠLECHTU ODBOJNOU, POLE LADEM A VŠUDE LAPKŮ JAKO NIKDE. POKLEKL JSEM PŘED HROBEM MATKY  A PŘÍSAHAL. POZVEDNU TENTO NÁROD KU SLÁVĚ JEHO, NEBO JE TO VLAST MÝCH PŘEDKŮ, PŘEDURČENA BÝT PRVNÍ MEZI VŠEMI NÁRODY.  KAREL IV. ROKU 1336 !

 

NEZAHYNE NÁROD, KTERÝ SE ŘÍDÍ JAK SVÝM OSUDEM, TAK I SVÝM SVĚDOMÍM .( ALEXANDER DUBČEK 27.8.1968)

 

NEDEJ BOŽE, ABY Z NÁRODA BOŽÍCH BOJOVNÍKŮ SE PO MNICHOVU JSME SE STALI PODLÝMI OTROKY ! ( JUDR. LADISLAV RAŠÍN 28.12.1938

 

" ....MŮJ  ČESKÝ NÁROD NESKONÁ, BĚDY TÉ AŤ SLAVNĚ PŘEKONÁ KU SLÁVĚ SVÉ AŤ VĚRNĚ VYKONÁ.... "( Z LIBUŠE FINÁLE OD BEDŘICHA SMETANY)

 

 

 

Jestliže Národní osvobození v 19.století trvalo nejméně 130 let od pověstného F.L. Heka ( Věka) , tak bychom měli profesorua senátoru za NDS Aloisi Jiráskovi stokrát dnes poděkovat ! Tehdy , jako dnes byla situace pro obrozence stejně složitá, dnes možná horší ( nerovnoprávná asociační dohoda s EU). rakousko, žalář národů nebylo mentálně ani jinak schopné transformace na federaci svobodných národů.S odporem lze označit ty masmedia a provinční politiky včetně Prahy ( Mariánský sloup, oslava Franz Josefa II v Jablonci roku 2006, Liberci, či jinde) . A jen díky mnohému, že jsme dali světu vynálezy a vědecký a kulturní pokrok jsme dospěli k roku 1918. - A opět zrazeni v roce 1938 nynějšími i tehdejšími spojenci včetně SSSR ! A tento moloch nás obsadil znovu a to v roce 1968. Trochu mnoho zásahů do duše národa. Poznali jsme, že kam se obrátíme, zůstaneme sami sebou a nic víc ! Ztratili jsme možnost znovu obrodit Československo nesmyslným a zrádným rozpadem . Rok 1989 nebyl revolucí, ale podvodem na studentech , občanech všech věkových kategoriích. Václav Havel nebyl a není  humanista. Václav Klaus není a nebyl vynikající ekonom, ale jsou to lidé, kteří nás vydali všanc MMF !- Vládne nám režim údajně kapitalistický, avšak s komunistickou tváří! A národ vidí, že nic nezmůže proti mafiím a zrádcům, pokud nenastane boj s nimi jako za Jana Žižky. Také prapor elitní jednotky zahr. armády nesl jeho jméno, dnes mnohými pseudonovináři a pisálky haněný. Kdo zachránil Prahu před zničením? Kdo byl naším svědomím? Mistr Jan Hus , ale i další bezejmenní hrdinové malé země uprostřed Evropy. Nejsme špatný národ, jen zatrpklý a zklamaný. Proto opravuji slovo " líný měnit". Strach má každý z nás. Když ho překonáme, opět budeme mezi prvními národy světa a  né 72 dnes ! A s těmi , kteří nyní kazí naši pověst se vypořádáme.....

 

NÁŠ NÁROD NENÍ LÍNÝ MYSLET, ALE JAK JSEM NAPSAL RESPONDENTŮM, PROŽIL NESKONALÁ ZKLAMÁNÍ Z NEJMÉNĚ TŘÍ ZRAD VE DVACÁTÉM STOLETÍ....

 

CHARAKTER NÁRODA.

 

Děkuji čtenářům NL a facebooku, jakož i přátelům z Národního archivu i jednotlivým občanům za internetovou odezvů a připomínky !

 

Dodatek ze dne  18.září 2009

 

Občanské fórum prosadilo do politiky morálně závadové osoby, schopné potlačit  státotvorné strany viz . Národní socialisty ap. "Osmašedesátníci " disentu a bezkrevní Bendové (klan), ODS-OH , Jiří Dientsbier, či další výplody typu "Cest změn " - esesemácký potěr Vasila Mohority - Igory Chauny, Moniky Pajerové či Martina Mejstříka. Zneužití 17. listopadu je dnes evidentní a žel, pokus nastolit obvyklou demokracii selhal. Teprve bude muset být nastolena ve skutečných svobodných volbách. Nástin programu strany, která vždy byla s lidem i v hodinách zrady ostatních, programu pro budoucnost národa , následuje v příloze tohoto apelu na český národ.Program je minimální pro koalici demokratických, vlasteneckých a národních sil !

 

Prognostický ústav při ÚV KSČ vedený Valtrem Komárkem "vychoval "nové politiky" postkomunistické vykopávky typu Miloše Zemana, Vladimíra Dlouhého, ale i chytrého bolševika Miloslava Ransdorfa a samozřejmě "ekonomického dinosaura "ing. Václava Klause.

 

Bývalý prezident Václav Havel, pseudohumanista a anntivlastenec byl dlouhodobě trénován, byť s negativními vadami na svůj post, nezabránil a ani nechtěl rozpadu čs.federace! Ke cti zavražděného Alexandra Dubčeka (+1992) jest, že za celistvost ČSFR bojoval až do tragické smrti. Pseudohospodář, nástupce V. Havla, prof??? Václav Klaus zavedl zemi do jakéhosi paskvilu kapitalismu s bolševickým ksichtem !( rozumějme elegantně "tváří") Špinavé peníze "nám nesmrděly", privatizace s Víťou Koženým znamenala pád toho co ještě po komunistech zbylo jakž takž slušného. Mafie, podporovaná kryptokomunisty z ODS a ČSSD ovládla politickou a hospodářskou strukturu.

 

Zvlášť necitelně a brutálně již od doby "superzombie 86l. Zdeňka Jičínského a Vojtěcha Capla ( zn. sloužíme všem) je územně správní paskvil- soudobé kraje ( 1960- 10 , nyní 14 ). Ústava ČSSR 1960 a Ústava 1993 má rukopis pánů, kteří jako odborníci a to zdaleka né jediní se zpronevěřili svým profesím a slouží estabilishmentu, lhostejno zda komunistickému či havlobolševickému !

 

Aby toho český a  jeho moravskoslezská větev  a bratrský slovenský národ  neměli  dost, dvacet let po  podvodu  na občanech Československa se zmítáme  v ústavních krizích. Slovensko zápasí s důsledky špatného hospodářského vývoje stejně jako Čechy a Morava-Slezsko !Státní správa zmítaná korupcí a neschopností nikdy v obou zemích ČR a SR nevyřešila  klíčové problémy a s nimi spojené ekonomické vazby a vývoj propojených hospodářských svazků.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zapoměli jsme s jakou námahou vybojovali naši předkové hospodářskou prosperitu země ! Stali jsme se podílníky a statisty při likvidaci naší ekonomiky ! - Vládní strany mají tudrzost znesvěcovat půdu Kramářovy vily,jinde hospodařit s kradeným, pro své zisky prodávat národní majetek, pochopitelně za "tučn=é provize". Jestliže jsme toto vše dopustili, zneuctění práva, naprostou devastaci naší kultury, vzdělanosti směrem ke konzumu a prakltickou likvidaci zdravotnictví. Naše ženy, nejhezčí na světě jsou prodávány do našich a cizích bordelů a nevěstinců, rodina ztratila tradiční hodnoty! Propadli jsme letargii, netečnosti k osudům mnoha postižených lidí, nevážíme si darů přírody- plodnosti a nutnosti dál udržovat náš národ v populačním vzestupu. Velkou část mírného nárůstu porodnosti přičtěme našim přistěhovalcům. Manželství se záhy po svatbách rozpadají a ztrácí význam, který jim dala do vínku příroda. Neúcta mužů a žen navzájem je průvodním znakem hospodářského marasmu, neudržitelnosti domácích rozpočtů, degradaci hodnot a vysoké nezaměstnanosti. Důsledkem vládnutí "vlčí smečky" je v konečné fázi všeobený bankrot a chudoba!.....pokr. příště
den : 09.09.2009

 

 

Náhledy fotografií ze složky AKTUALITY NÁRODNÍCH LISTŮ