Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČESKÝ NÁROD JE OHROŽEN PROTOKOL Č.1

14. 1. 2015

 

 

národní listy (ESTRANKY.CZ)-NÁRODNÍ LISTY DNES (BLOG.)

 

ILUMINÁTI PO ČESKU A EVROPSKU VI.

PROTOKOLY I.

POKRAČOVÁNÍ Z Č.5 ÚVODU K PROTOKOLŮM

JAN VALEŠ ZE ZBIROHA

(převzatý text)

 Abychom český národ co nejvíce podlomili, musíme přetnout jeho kořeny, zesměšnit a odsoudit jeho slavné dějinné okamžiky a hrdiny.

Vymyslíme pro Čechy nové příběhy a legendy , za vzory jim dáme cizí postavy. Od příště musí být ti, kteří kolaborují s námi, těmi dobrými a následování  hodnými , kdežto skutečné vlastence pohaníme a vykreslíme jako nebezpečná individua . Prosadíme tyto věci  do učebnic dějepisu , aby se i malé děti Čechů učili,  že odsun byl vyhnání, cikánský tábor v Letech koncentrák, Karel IV. Antisemita a Jan Hus sukničkář . Místo nich nabídneme za vzor zpěváky, modelky, herce a jiné hvězdy . Který historik se bude vzpírat našemu výkladu „modernímu „ výkladu dějin , bude označen za „čecháčka „

MŮJ VÝKLAD :

Dnes a denně narážíme na množství „známkování „: Kdo je vlastenec je xenofob, extrémista , pravicový radikál , nacionalista, šovinista a dokonce fašista ! Slovo NÁROD je noční můrou tohoto režimu zla.

  Podle nich by František Palacký, F.L. Rieger, Julius Grégr , Jan Neruda , Alois Jirásek byli fantastové a nacionalisté…..Je úděs co

novodobí historici a politologové ( ČORNEJ, PEHE, RUPNIK , ČE CHUROVÁ, LUSTIGOVÁ , APOD.)  byli schopni vyplodit za snůšky lží!

V učebnicích pro základní, střední a vysoké školství se vybírají učebnice totálně gumující slavné tradice našich dějin. Cenzura zednářské  lóže uvalila i díky zednářům Václavu Havlovi ( pojmenovali po něm i letiště aby vygumovali mýtus o Karlu IV. A Jiřím z Poděbrad ), zvané mezi lidem „OPILCOVO LETIŠTĚ PRAHA“.

Především pokusem o nejlepšího ČECHA před pěti léty chtěli odsunout vynikajícího českého krále a císaře Karla IV. , nahradit jej Havlem, avšak ten skončil poslední z osmi nominovaných ! Národ , decimovaný si vzpoměl, kdo pozvedl naši vlast !

Snůšky tzv. „komerční zábavy“ narušily některé díla, která se vymykala. Dnes uměle se netočí historické filmy, Jan Hus je líčen jako „heretik“ a zednářský papež Jan Pavel II jej nesvatořečil a katolická církev jej neprohlásila za svatořečeného. Jan Žižka , vynikající vojevůdce je líčen jako „lapka“. Tupé  ničení naší slavné minulosti si odnesla díla Jana Amose Komenského, podle nichž se ničí naše školství . Ministři kultury a školství jsou vybíráni tak , aby co nejvíce škodili. Tak Národní divadlo má ředitele, který je zaostalý primitiv, neboť do žádného divadla nechodil . Jaroslav Kvapil se v hrobě obrací.

Vědomosti střední a mladé generace upadají lavinovitým tempem , dnes mnozí ani neví, kdo byl český král Jiří z Poděbrad , Prokop Holý, kdo byl první český panovník apod.

To co jsme ještě věděli dokonce za totality je pryč. Děti nemají základní zeměpisné znalosti, všeobecné znalosti zcela upadly!

PROTO NÁRODNÍ LISTY  VYHLÁSILY NOVÉ NÁRODNÍ OBROZENÍ JAKO HRÁZ PROTI LIKVIDACI NÁRODA !!!!!

Pokr. příště

VII.KAPITOLA POJEDNÁ O II. A III.PROTOKOLU .

ÚVOD  

Především ovládnutí veřejnoprávních TV a rozhlasu, včetně tisku bylo prvořadým úkolem B ´NAI BRITH ! Záměry byly koordinovány s velmistrem řádu . Byli to oni kdo financovali a honorují i dnes Sudeten Deutche landsmanchaft ! Byli v pozadí i rozpadu společného státu , opětovně zrazeného spojenci !

MĚJME TO NA PAMĚTI A  SDĚLUJME DÁL !

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky K ILUMINÁTŮM PO ČESKU A EVROPSKU