Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKTUÁLNĚ PŘINÁŠÍME ZAJÍMAVÝ ČLÁNEK - KDO VYZBROJIL ISLÁMSKÝ STÁT?

15. 12. 2014

Islámský stát


 

Islámský stát přeci nevnznikl sám od sebe – z ničeho. Povšimněte si pouhé maličkosti, dokud byl Irák Irákem pod vládou Husajna, Libye, Libyí pod vládou Kadáfího, byly to země jako každá jiná, jen jiného náboženství.

Dokud Spojené státy nevyzbrojili Syrské rebely k občanské válce, o Islámském státě nikdy nikdo neslyšel, až pojednou kde se vzal, tu se vzal.

Tak vám pokládám otázku.

Není právě vznik Muslimského státu produktem americké zahraniční politiky?

Stejně tak by měla následovat druhá otázka, proč neučinila potřebné kroky OSN

(i OSN je ve vleku zájmů USA)

Vždyť války v zálivu pod hlavičkou OSN se aktivně zúčastnili Francie, Británie, Německo a další, stejně tak ve válce proti Libyi nestáli Spojené státy sami . ( Berossos)

----------------------------------------------------------

DOVĚTEK REDAKCE NÁRODNÍCH LISTŮ :

Všechny americké intervence  na konci dvacátého století a začátku 21.století , 1991 Perský záliv ještě Saddáma nezlikvidoval, 2003 AFGHÁNISTÁN, poté co se občanská válka Talibanu a válka s Ruskem vymkla z ruky , okupují USA tuto zemi a dnes z ní odcházejí. Irák je zcela rozvrácen tzv. "Islámským státem". Syrie s 3.8 mil. uprchlíků zcela zničena válkou. Libye, poslední intervence USA zcela rozvrácena občanskou válkou. O Intervenci pod vlajkou OSN a NATO v bývalé Jugoslávii víme své i o tzv. "humanistickém bombardování " Bělehradu roku 1999 .

A tak můžeme pokračovat. Kdo je větší agresor? Putin nebo Obama ? Co myslíte občané ? ( redakce NL)

-----------------------------------------------------------------------------------------

PONDĚLNÍ PŘÍSPĚVEK NEZÁVISLÉHO PUBLICISTY JANA ŠINÁGLA JE INSPIRATIVNÍ S OHLEDEM NA DVĚ NAPROSTO ODLIŠNÉ OSOBNOSTI A DOBU. PRAVDA NĚKDY BOLÍ..( RED)

NÁRODNÍ LISTY : Co vy nato občané ? ( rubrika)

 

OHLASY , KOMENTÁŘE ČTENÁŘŮ, NÁZORY- nezávislý publicista Jan Šinágl

Vrbětice jako symbol českého státu

Vrbětice jako symbol českého státu

Je naprosto skandální, že v zemi, která se považuje za poměrně vyspělou, je něco podobného vůbec možné. Budou padat nějaké hlavy? Nebo, jak je u nás obvyklé, není tak nějak nikdo za nic odpovědný? Tedy nejen za šlendrián v provozu areálu s úhrnným potenciálem zbraně hromadného ničení, za samotný výbuch ani alespoň za zcela nedostatečná bezpečnostní opatření po první explozi… V aféře s metylalkoholem se mluvilo o pančování. Ukázalo se, že pančovaný šlendriánem je tak trochu celý náš stát, který může tudíž být za jistých okolností pro své občany životu nebezpečný. Vrbětice ukázaly, že náš stát není jen pančovaný. Sedí na sudu střelného prachu, který patří bůhvíkomu... Vláda Bohuslava Sobotky nastoupila s jedním hlavním cílem: zlepšit fungování nefunkčního státu. Andrej Babiš mluvil jako kolovrátek o nefungujícím státu a potřebě to řešit, kudy chodil. Vrbětice budou i proto pro tuto vládu zásadním testem. V jeho první části vláda zatím jednoznačně propadá.

Karel Havlíček Borovský aktuálně ke dnešku

Jenom národ zachovalý a vzdělaný může míti svobodu a spojenou s ní dobrou vládu, tuto pravdu, které nás učí zkušenost dějepisu, musíme vždy především na zřeteli míti. Národ nevzdělaný, kdyby se celý zakrvácel samými revolucemi, nedocílí přece svobody a práva, nýbrž bude vždy zase brzy ošizen a do libo vlády nazpět vtlačen. Národ mravně zkažený, byť by i vzdělán byl, přece zase svou pokažeností plete vždy sám na sebe metlu absolutie. Kde není národ zachovalý a vzdělaný, tam jest marné svrhovati staré vlády, neboť zase se dříve neb později všechno zlé navrátí, třeba se osoby a okolnosti změnily, a národ nemá z revoluce nic než trochu škody a nepořádku. V takovém pádu musí se napřed odstraniti tyto závady každé pravé svobody, a teprve potom jest naděje a vyhlídka na možnost dobré a trvanlivé právní vlády.“

Proč asi všichni kritikové mlčí o 94 tézích „estébáka“ Pavla Wonky, velmi aktuálních i dnes?!

Mlčí veřejnoprávní média, mlčí novináři, mlčí dokument Rudinské „Pavel Wonka se zavazuje“, mlčí společnost. Jeho téze ukazují jeho skutečnou velikost a čím ohrožoval tehdejší moc. I proto musel být zavražděn. Posuďte sami Tezi č.1., ze dne 6.1.1987, napsané ve věznici Hradec Králové! – Přiložený text níže mi na moji prosbu zaslal president Václav Havel u příležitosti 20.výročí smrti Pavla Wonky. Byl přečten na demonstraci před OS Trutnov, kde dodnes soudí JUDr. Marcela Horváthová. Na smrt nemocného Pavla Wonku odsoudila – o týden později už se nenacházel mezi živými…

 

Náhledy fotografií ze složky K ILUMINÁTŮM PO ČESKU A EVROPSKU