Jdi na obsah Jdi na menu
 


56 ČÍSLO NÁRODNÍCH LISTŮ PONDĚLÍ

19. 11. 2014

NÁRODNÍ LISTY – MIMOŘÁDNĚ :

středa 19.listopadu 2014

 

TEPRVE DNES MOHLA REDAKCE NÁRODNÍCH LISTŮ ZHLÉDNOUT VIDEOZÁBĚRY Z GESTAPÁCKÉHO ZÁSAHU POLICIE ČR PŘED HRADČANSKÝM NÁMĚSTÍM V PRAZE ! -

Záběry jsme získali z Občianské TV SR, která byla přítomna zásahu proti aktivistce paní

VĚŘE ŘEZNÍČKOVÉ ( Holešovská výzva )

 

Dne 17. listopadu 2014 jsme na Klárově a na Hradčanském náměstí marně hledali Holešovskou výzvu, které jsme zveřejnili po 28.říjnu 2014 PETICE, které vy čtenáři- občané naší země jste si mohli aktuálně stáhnout.

Národní listy měli po celý víkend blokovaný přístup na internet !

POLICISTÉ BRÁNILI VOZU PANÍ ŘEZNÍČKOVÉ SLOŽIT PETIČNÍ STÁNEK NA PODPORU PREZIDENTA REPUBLIKY ING.MILOŠE ZEMANA ! SKUPINA POLICISTŮ SE CHOVALA PO CELOU DOBU VŮČI PANÍ ŘEZNÍČKOVÉ BRUTÁLNĚ !

 

Přes to, že záběry vyhodnocujeme je naprosto zřejmé, že Policisté měli příkazy zasáhnout proti Petičnímu stánku! Dále : Byl tu jasná direktiva vyvolat zásah proti komukoliv. Přes to že paní Řezníčková jednoznačně ukazovala příslušný ÚSTAVNÍ ZÁKON O LPS a Petiční právo , bylo jí vyhrožováno použitím prý „zákonných prostředků“. Ten nezákonný prostředek však spočíval v tom, že obuškem jí jeden policista vlekl za krk ven a další dva až tři jí vytáhli za nohy na ulici a nasazovali pouta !-

Přes protesty občanů obou zemí byla paní Řezníčková podrobena policejní gestapácké brutalitě, obdobné jako proti studentům 17.11.1989 .

Metody nijak nevybočily z rámce totalitní moci ! Paní 5ezníčková ztratila vědomí a dlouho trvalo než přijela záchranka. Její další osud zjišťujeme ! 17.listopadu ráno na Hradčanském náměstí byl zatčen další aktivista Zdeněk Ponnert.

TYTO POLICEJNÍ „ÚDAJNĚ BEZPEČNOSTNÍ AKCE“ MĚLY UKÁZAT „RADOSTNÉ OSLAVY OBČANŮ“ NA 25. VÝROČÍ SAMETOVÉHO PODVODU NA OBČANECH NAŠÍ VLASTI .

To že policisté porušují zákon o policii a ústavu je nezajímá. Paradoxem je , že jiní policisté zabránili střetu agresivistů z Albertova s účastníky mítinků Občanských spolků na obranu prezidenta republiky odpoledne 17.11.2014 .

OBČANÉ NAŠÍ REPUBLIKY. Paní Řezníčková je vážně nemocná na srdce. Vyzýváme vás, aby jste otevřeně vystoupili proti moci, která se zvrtla na bezuzdné násilí vůči vlastnímu lidu. Něco takového se stalo i na Ukrajině. O tomto brutálním aktu ví veřejnost? OTEVŘEME OBČANÉ OČI, NECHCEME OBČANSKOU VÁLKU ALE MÍR PRO NAŠE DĚTI !

 

Za redakci Národních listů : Jan Valenta, předseda ČS ND-NDS a šéfredaktor nejstaršího listu u nás !

 

ZASTAVTE POLICEJNÍ ZVŮLI A NÁSTUP FAŠISMU U NÁS !

ODHALME PRAKTIKY NAŠICH MEDIÍ , MAJÍ SLOUŽIT LIDU .....

NEDOVOLME TOMUTO REŽIMU TÝRAT VLASTNÍ OBČANY !!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obzvláště příhodné v těchto dnech užvaněného davu, který neví, co činí a co mluví.

CIA prohrála a odhalila své pikle proti prezidentovi a ČR na celé čáře a sama se zesměšnila.

Červená barva kartiček (rothschield - červený štít) nezapře původního organizátora v pozadí.

CIA to zorganizovala tak okatě, že je to až trapné a k neuvěření. Schapiro odkráčí s dlouhým nosem.

Mládež je pořád stejně nevědomá a hloupá, jako za našich mladých let. Ale hlavně, že řve.

Zeman vyhrává a získává body zatímco Schapiro je ztratil a už je nezíská, byl odhalen.

Tah se čtyřmi prezidenty byl Zemanovým geniálním a nekonformním tahem výborného stratéga.

Podplaceným vajíčkařům se dokonce podařilo trefit německou hlavu státu. Ani trefit se neumějí.

Blbci zůstanou blbci a nikdy se asi nedozvědí, jak to před 25 lety skutečně bylo. My to ale víme.

Ing. Vladimír Sobotka

----------------------------------------

Blamáž  s "koberečkem " premiéra - lisohlávka Bohouše Sobotky při odhalení nepovedené busty opilce Václava Havla. Madla Allbrightová vytýkala spolu s viceprezidentrtem Joe Bidenem že prý jsme se od Havla odklonili. Pan Biden jako senátor si uřízl ostudu při návštěvě ČR ÚSTÍ N.L.  MATIČNÍ obhajobou zbouráíní ghetta .....

----------------------------------------

DALŠÍ BLAMÁŽ : americko-kanadské snímky o sestřelení malasijskéhop letadla s příchutí, že Doněcká vláda předala holanďanům trosky letadla neporušeny! Inu ví své, jen americká CIA mlží a obviňuje Rusko a "údajné separatisty "....

----------------------------------------

PODLE PŘEDBĚŽNÉHO VYHODNOCENÍ JSME SI JISTI, ŽE NAŠE MEDIA KONTROLOVANÁ VLÁDOU ZCELA SELHALA VČERA 17.11.2014 PŘI HODNOCENÍ DEMONSTRANTŮ S ČERVENÝMI KNÍŽKAMI :

ČROZHLAS PŘED AKCÍ PROVEDL VÝZKUM ZNALOSTÍ STUDENTŮ OD ZÁKLADNÍCH, STŘEDNÍCH A VYSOKÝCH ŠKOL NAHNANÝCH POSLÉZE MEDII DO ULIC PRAHY SPOLUS UKRAJINSKÝMI ORDNERY: DVOJNÁSOBNÁ BLAMÁŽ SPOČÍVÁ, ŽE TI CO MÁVALI S KNÍŽKAMI BYLÍ OBČANÉ KTEŘÍ ANI NEVĚDĚLI CO BYL 17.LISTOPAD 1939 A O ROCE 1968 VŮBEC NIC A ROKU 1989 ZHOLA NIC. DO BLAMÁŽE SE ZAPOJILA I ČESKÁ TELEVIZE . DNES RÁNO PŘIZNALI, ŽE ZMANIPULOVANÝ DAV HÁZEL VAJÍČKA NEVĚDOMKY ..... ZASLOUŽÍ SI NÁROD NOVINÁŘE, KTEŘÍ NEMAJÍ ČEST, SVĚDOMÍ, ZNALOSTI AP ????? ( redakce NL)

 

Náhledy fotografií ze složky POKRAČUJEME V REVOLUCI SVĚDOMÍ NÁRODA