Jdi na obsah Jdi na menu
 


27-28 ČÍSLO NÁRODNÍCH LISTŮ S FEJETONEM

19. 5. 2015

 

PRAVIDELNÝ FEJETON ŠÉFREDAKTORA NÁRODNÍCH LISTŮ

JANA VALENTY : MAJDANISTÉ, GENTLEMENI ALÁ PEROUTKA.

Náš týden : Ano je to tak! Národní listy odhalily mediální masáž , které si občané platí, včetně studia ( většina jich studovala za tzv. „totality“) a to je i díky ženám, které spolupracují s námi natolik, že na rozdíl od dobře placeného „tiskového mluvčího „ prezidenta ČR Jiřího Ovčáčka , či jeho „ protivníků“ z líhně „červených karetníků“, májí naše redaktorky, zejména paní Karla Zapletalová zkušenosti nejen z Kanady, sedí u počítače tak dlouho, dokud nevypátrala i to, že „ZEMAN MĚL ZASE PRAVDU „ v otázce pravdivosti. Nejsem studovaný žurnalista, ale samouk a ctím etiku ! - Když naše Národní listy a Národní myšlenka ihned co jsme převzali zprávu zveřejnily její obsah, jako když „střelí do vrabců“. Na I dnes a Mladé frontě se to zadrhlo s verzí, že Peroutka ocenil „genlemenský „ oder kolaboranta a zrádce vlasti Ferdinanda Peroutky tím, že prý tím osloveným v protektorátním tisku byl velvyslanec třetí říše z doby Mnichova 1938 von Aisenlohre , který svým nátlakem na prezidenta ČSR dr. Edvarda Beneše prorážel cestu k anexi našeho pohraničí a byl záštitou SdP – sudeťáků, kteří dnes vesele řádí díky registraci v Pražském podhradí.

A jsme u jádra věci : Ačkoliv předsednictvo NDS jako jeden muž odevzdalo dokument jak na Pražský Hrad , zejména to co muselo rozzuřit „novináře „ kteří nejen ohlupují širokou veřejnost, zejména však naše veřejnoprávní TV a Český rozhlas nejsou schopny k serioznímu zpravodajství .

Ukázalo se to, že i přes to, že závažný dokument NDS a Národních listů byl souběžně s prezidentem byl předán ČTK a emailem mediím, obě tyto veřejnoprávní instituce nebyly schopny opravit lživá tvrzení o tom , že prý Zeman vypustil „další ostudu „ a donekonečna opakovaly až do minulé středy tvrzení vnučky Ferdinanda Peroutky o „jakési“ žalobě na prezidenta Zemana !

Bublina splaskla a ve veřejnoprávních mediích moderátoři , správně česky hlasatelé musí prezentovat divákům a posluchačům jen „zaručené zprávy“. O objektivitě medií si můžeme léta zdát, platíme je ze svých daní !!!!!!

A V TOM JE MILÍ ČTENÁŘI ZAKOPANÝ PES : PŘESTAŇME JE DOTOVAT , NEBOŤ NEZÁVISLÝ TISK, INFORMACE A NEZÁVISLÁ MEDIA BEZ DOTACÍ, TECHNICKÉHO ZÁZEMÍ A I PENĚZ DOKÁŽÍ VÍC NEŽ PRORADNÍ A VŠEHO SCHOPNÍ NOVINÁŘI, KTEŘÍ ZRADILI NEJEN ETIKU MEDIA ALE I TY ZA JEJICH PENÍZE VYSTUDOVALI . AMEN VÁŠ JAN VALENTA

 

 

Naše maminka něco pamatuje:
Za války šli mnozí Ukrajinci  s Němci. Proč by ne? Až bude Rusko poražené, budou mít svobodnou Ukrajinu.
Bylo to módní, proti Rusku bojovali kromě Němců Rumuni, Belgičané, Nizozemci, i zrádní Francouzi, Slováci (mluvil jsem osobně s takovým - byl tam nedobrovolně), Poláci, Maďarsko, Itálie, Finsko... Kdo šli na východní frontu byli pro Hitlera nejdůležitější. Jen Němci tam přišli o 200 elitních divizí.
 
A když už probíhaly vítězné boje Němců a všech jejich spojenců na Ruském území, udělali si na Ukrajině ve městě Rovno Němci legraci z přisluhujících Ukrajinců. 
Namalovali obrovský plakát: Ohnutý Hitler má u zadku Ukrajinského vojáčka jak mu špárá prstem u zadku.
A Hitler se ptá: Šo tam šukaješ, svobodnu Ukrajinu???
Když to Banderovci uviděli, otočili teď zbraně proti Němcům.
V letním žáru pochodovala jednotka 100 německých vojáků, uviděli rybník, vysvlékli se a šup do vody.
Na to Banderovci čekali. Vraždilo se tenkrát bestiálně. Uřezali jim přirození, nosy, uši, vypíchali očí... jen jeden německý vojáček stačil zdrhnout a žaloval.
Na německý rozkaz museli obyvatelé vykopat 100 hrobů. A museli všichni přijít na pohřeb. Nad stým hrobem stál ten přeživší.
Pak přicházely odplaty. Některé vesnice přímo vypalovali. Některé byly ostřelovány zdálky děly. Když tak 
Němci omylem chtěli spálit a vyvraždit českou vesnici, našel se i Čech, který trochu uměl německy, vyšel před Němce  a vysvětloval, že nemůžou za to, co dělají Banderovci, že jsou Češi a pomohlo to. Ale Malinovka a jiné obce byly spálené, tak jako Lidice. Maminka měla samopal už přiložený na hruď! A to psychické mučení! Neví proč ji a kamarádce nařídili, aby si vzaly rýče a vedli je do lesa... snad si měly taky vykopat hrob.
 
Ta dnešní českoamerická láska k Ukrajině je podvod a dnešní media ve lhaní překonala bolševiky. 
Ty 2 civilní letadla-omylem zničili proameričtí!!!! Ale svět musí věřit lží.
Mezi námi jsou lidé, kteří se zlobí na mne, že jsem proti, jenže strejda Pavel taky bojoval s banderovci.Já osobně jsem Ukrajině pomohl víc než celá Amerika a nezištně. Ukrajina zas špatně dopadne,(Historie se opakuje) protože špatně dopadne USA-ten Babylon. 
Zvrhlé církve se opírají o ten Babylon USA!!!  Milan Miller


 

 

 

Náhledy fotografií ze složky ARCHIVY A FAKTA