Jdi na obsah Jdi na menu
 


POLITICKÁ HLÍDKA-ŽIVÁ SLOVA

9. 7. 2015

 

Už třetí týden , krom celkem slušných pořadů z Husova rodiště, "otravuje " ovzduší redaktorka z radio plus Veronika Sedláčková, dvacetiminutovými rádoby dialogy v podvečer, znechutíce nám přípravu chutné večeře.

    Serie pořadů s řízeným scénářem a vlezlými vsuvkami "moderátorky" s protagonisty "červených karet a Majdanu po česku" Romanem Jochem a Jiřím Schrottem ( oba jsou židozednáři a jejich gojjíni neboli otroci) , opepřené výmysly, vlastizrádnými výroky "liberála" Jocha a "eurojuchaře" Schrotta s rádoby diskusí, ústící v "manifestační " vítání přistěhovalců za každou cenu ....

    Pseudo liberál Joch, nedochudče jak politické, mravní a etické má sice výhrady k Islámu, ale Schrott by nejraději viděl 500000 islámistů v ČR. Shodují se v tom, že můžeme prý přijímat adaptabilní jedince. Opravdu? - Prý  nejlépe dle Jocha zapadá 60000 Vietnamců a pravověrní UK z Kijevské gubernie. Ti ostatní je prý "odpad".Prý vzdělanci z Kijeva a Lvova raději budou putovat na západ, čehož se Joch a Schrott bojí.

   Vzácná shoda a utěšenost "ujeté" moderátorky, která by snad vlezla do postele i Hitlerovi či Mao Ce tungovi neblahé paměti je ostudou Českého rozhlasu a jeho revoluční tradice. A tak nám na konci této frašky bez dotazů otrávených posluchačů slíbila na příště "opomenta" a germanistického spisovatele Luďka Frýborta. Máme se na co těšit? Anebo vypnout rádio? JV

ŘECKO : ALEXIOS TSIPRIAS ,  PREMIÉR ŘECKA JE V BRUSELU. VÁŽNÉ VAROVÁNÍ: NEVSTUPOVAT DO EUROZÓNY, OŠKUBOU VÁS JAKO KROCANA....( red).

BRUSEL ZKRACHUJE DNE 11.07.2015 A PŘIJDE ŘETĚZOVÁ REAKCE....) red)

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky K ILUMINÁTŮM PO ČESKU A EVROPSKU