Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZÁVĚR III.ŘADY ILUMINÁTŮ DNES 2.10.2015

2. 10. 2015

 

 

 

SOUČASNÝ VÝVOJ TŘI RAMENA

ILUMINÁTŮ ZASKOČIL ! INFORMAČNÍ

REVOLUCE, ODPOR NÁRODŮ....

Končím třetí řadu Iluminátů na motivy Myrona Cyruse Fagana z roku 2007 , kdy jsem rozvedl jeho brožuru. Vývoj za osm let této práce mi dal zcela za pravdu. Teorie spiknutí, jak se snaží nejen naše ale i jiná media bagatelizovat, není teorií ale skutečností. Pokud jde o slovanské národy, tak zejména B NAI BRITH v době židovských pogromů v Německu 1934 až 1939 měla expozituru v centru Berlína. Od roku 1929 vedla akta ( potvrzeno i archiváliemi ) proti Československé státnosti a de facto se podíleli na rozbití ČSFR roku 1992. Dlouhodobé spiknutí podněcovalo germánskou rasu proti židovskému národu a tak se jak BNB, tak Bildeberg groups stali podílníky nacistů na vyhlazování vlastního národa ! Římský klub a P2 se nedílně podíleli na rozbití slovanské Jugoslávie a intervencích USA nejen v Evropě ale i na Středním Východě !

Tři ramena a svastika ! Rozhodně jsem odpůrce xenofobie , neboť v době mého studia jsem býval na praxi u dvou židovských odborníků na obchod a byli to poctiví, slušní lidé, kteří byli i dopbrými občany naší země a dělali jí čest propagací našeho „zlata“, skla a porcelánu, keramiky a užitkové výroby. Zasloužili se i o první špičkovou prodejnu v centru Prahy !

A to naokraj , neboť řada židů zahynula nejen v gulacích a koncentrácích, jejich rodáci byli i u zrodu kibuců-kolchozů a JZD ! Rudolf Slánský ( Salzmann) byl člen rodu, který byl spjat s bankovní mafií. Rod Rotschildů dokonce financoval Hitlera, jinak by se tento psychopat nedostal k moci a nerozpoutal II. světovou válku. Pokud jde o „komunismus“, byl vymyšlen stejně jako Internacionalismus alias globalizace v hlavách té skupiny finančních magnátů a vojensko-průmyslového komplexu. Ovládnutí medií Ruppertem Murdochem , Axelem Springerem aj. Se vymklo z rukou internetovou mediální revolucí a právě počítačová technika způsobila, že monopol v novinách a TV se i digitalizací zcela Iluminátům vymkl z rukou .

Ve čtvrté řadě této mediální pentalogie se budu zabývat perspektivami odstranění Iluminátů z vlivu na světové dění. Svět se mění s 21. stoletím a to jaksi 130 nejbohatších starců nezvládlo a tím i další plány na válečný konflikt, který by vyvraždil polovinu lidstva a zůstali by pro jejich touhu po bohatství a moci jen otroci-gojjíni . Národy jim už nevěří a probouzí se. Kéž i národy ČESKOSLOVENSKA .

 

Váš Jan Valeš ze Zbirohů (JV)

 

Náhledy fotografií ze složky ARCHIVY A FAKTA