Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZÁVĚR III. ŘADY PENTALOGIE FAKTŮ .

23. 9. 2015

NÁRODNÍ LISTY

 

-NÁRODNÍ MYŠLENKA-

NDS-

 

ALMANACH-LUMÍR .

 

 

NÁRODNĚ DEMOKRATICKÁ

STRANA

 

cmnd.nds@centrum.cz, valenta.cmnd@gmail.com,

 

 

KNIŽNÍ LITERATURA ILUMINÁTI III.ŘADA LITERATURY FAKTU XXX.DÍL.

 

Soumrak současné civilizace v 21.století .

 

Jan Valeš ze Zbirohů

 

Světový vývoj v 21.století jde několika směry , které byly vyvolány jednak fatálním omylem starců, ovládajících svět pomocí svých bilionových majetků( nejde jen o miliardy). Dlouhodobý záměr skupiny židozednářů, kteří založili svůj rituální spolek na přelomu 18.století doznal změn v názvech, nikoliv účelu! Firma Jacob WESTHAUPT existuje i v ČR a SR , ROTSCHILD A KHON BANK ovládají Mezinárodní měnový fond a Světovou banku , čímž drží v kleštích světovou a zejména Evropskou ekonomiku .

Generační krize klíčových rodin př. Rockefellerů, Murdochů, Schumannů, Hiltonů aj. A to jsem již publikoval umožnila omyl, kdy světový vývoj se vymkl architektům iluminátní mafie doslova z rukou ! Jde o invazi utečenců do Evropy, vznik ISIL – ISLÁMSKÉHO STÁTU poté, co „jestřábi“ V USA a NATO začali s eskalací konfliktů v Asii, Africe, Jižní a Východní Evropě!

Důsledkem hospodářské recese, vyvolané těmito rodinami v létech 2008 až 2013 byla hrůznější obdoba krize let 1929 až 1933. Kdo ovládá finance, ovládá svět a to razil zakladatel ústřední mafie Nathaniel ROTSCHILD !!!!!

Vzniklo i počítačové imperium ovládané Bill Gatesem ( Goldenstern ), které se díky internetu vymklo z kontroly magnátů imperia novin a masových sdělovacích prostředků. Sám Ruppert Murdoch, zapletený do skandálu v Londýnských Time ztratil kontrolu nad světovým monopolem informací . Záhadné úmrtí Neil Jobse ( Jacobson) v počítačové firmě APPLE ( prý rakovina) , nezabránila tomu, čemu se říká , „světový vynález“, úniku vln.

Bildebergové, Nový světový řád, B'NAI BRITH ztratily klíčovou kontolu nad propagandou . Recese USA, prvého modelu nadnárodního státu přistěhovalců z Evropy a ostatní Ameriky , Asie a dovozu otroků z Afriky se dala očekávat. Energetické zdroje se vyčerpávají a tak se imperiální snahy o jakýsi ideologický vývoz euroatlantické civilizace soustředily na invaze v Asii a Africe, ale žel i v Jížní a Východní Evropě. Zejména Ukrajinský Donbas a Lugansk je láká, ale zde narazily na Východní židy, kteří z velké části ovládli stát Izrael a tak pro jestřáby v USA byl šok, když izraelská vláda odmítla sankce proti Ruské federaci .

EU totálně selhala a multinárodní stát s ní . Invaze proti Iráku (2003), Libyi ( 2011) a podpora islámských rebelů v Syrii, invaze v Afghánistánu proti původnímu dítěti CIA Talibanu znamenaly v důsledku těžkou destabilizaci Středního Východu a Afriky ( Libye, Tunis, Sudán, Nigerie – Bokohara , Mali, Pobřeží slonoviny, Liberie apod.) . Mnoho soust zahubilo Brežněvův režim v Rusku a to se poučilo. Ukázalo cestu obrany vlastních zájmů, byť nemusíme sympatizovat s prezidentem Vladimírem Putinem, ale rozhodně nesympatizujeme se slabým odvarem židočernocha Barracka Obamy .

O EU, kterou ovládlo Německo už víme, že se to povedlo „mírovými prostředky „ a slepou politikou USA a žel Francie a Velké Britannie.

Tedy zemí, zakládajících EHS a EU.... ( pokračování příště )

 

 

Náhledy fotografií ze složky K ILUMINÁTŮM PO ČESKU A EVROPSKU