Jdi na obsah Jdi na menu
 


NEDĚLNÍ NÁRODNÍ LISTY V POKRAČOVÁNÍ ILUMINÁTŮ III.ŘADY

8. 2. 2015

NÁRODNÍ LISTY

OS Český klub -Kluby Národních listů ročník 154

XXV . DÍL

ILUMINÁTI PO ČESKU, EVROPSKU A PO SVĚTĚ

III. ŘADA VYDÁNÍ

autor : Jan Valeš


 

OVLÁDAT SVĚT NENÍ VŮBEC JEDNODUCHÉ, ZEJMÉNA POKUD EMANCIPOVANÉ NÁRODY KLADOU ODPOR .

Minulý díl o soumraku Bohů nastínil určité možnosti . Ilumináti mají problémy s dědičnými nástupci, jak již žurnalista Alex Jones a Noah Chomski ( vědec) naznačili, generační krize postihla mocichtivé starce a ženy Bildeberg Group .

Jeden z bývalých ředitelů MMF Strauss Khan stane před soudem jako jeho nástupkyně Kristine Lagarderová a to v Paříži, rejdišti světovládné mafie . Bil Gates se zbavil Michaela Jobse z Apple tím, že mu po „někom“ poslal buňky rakoviny. Zatímco český vědec profesor J. Holý ( +75 2013) přišel na světový objev antibakterií rakoviny, naše vláda vedená Nečasem jej „odsunula“ do rukou svých protektorů z USA. Nad prázdným náměstím v Paříži, kde se sešli „světoví státníci“ s vyjímkou USA visí Damoklův meč, neboť občané EU ukázali, že dokáží zaplnit velká náměstí odporem ke svým loutkám. Potkalo to zejména Angelu Merklovou (SRN ), ale i Francois Hollanda ( FRA) , padla Samarasova vláda v Řecku a demonstruje se ve Španělsku, Itálii a v samotné Francii je to na denním pořádku. Posilují se policejní sbory, na Slovensku se schyluje po uvěznění aktivisty Jozefa Klányiho k první polistopadové ( 1989) oběti nelegitimního režimu v Bratislavě. Suma sumarum, našim mocipánům se vymyká moc z rukou a trhliny má jejich plán na ovládnutí zemí BRIKS. Mateřská země „Bildeberáků“, USA má astronomický dluh vůči Číně, kde je nejvíce lidí ze všech zemí OSN . K tomu prosperující Indie s národní vládou, Brazílie , Argentina, Chile, Bolívie , Venezuela a máme tu pád Monroeovy doktriny o ovládnutí samé Latinské Ameriky a Číny ( agrese 1900 a 1911). Tchai wan už není kolonií USA . V Asii zbývá Jižní Korea, Malajsie se blíží k BRIKS. Pohádky našich medií o izolaci Ruska je výplod těch, kteří za mizernou odměnu zrazují svou zemi. Rusko je zakládajícím členem BRIKS a plně normalizovalo své vztahy k Číně. Můžeme mít výhrady k lavírování našeho prezidenta Miloše Zemana, on byl v Číně vítán na vysoké úrovni a to naši vazalští zrádci nemohli zkousnout .

A pojednou v naší zdecimované zemi vyrůstají zajímavé názory politologů ale i alternativních ekonomů o „třetí cestě“ vývoje lidstva a to zejména po návštěvě významného světového vědce Noaha Chomského loni na jaře .

Ani surový „kapitalismus“ 19.století, ani „normalizační socialismus“, ale smíšená ekonomika, důraz na potřeby obyčejných lidí, pracovní a společenskou aktivitu. Přes dojem, že Češi a Slováci spí se rodí nové myšlenky . Stále více se hovoří o svobodě medií , nové ústavě, sjednocení naší vlasti a nové hospodářské politice. Ta spočívá v tom, že se oprostíme od dluhů vůči MMF a SB ( Iluminátům). Na osudu Řecka, kolébky Evropské civilizace vidíme, že ani nová vláda SIRIZY není schopna čelit kleštím bankovní mafie Iluminátů.

Boj o záchranu světa proti zrůdným plánům na likvidaci poloviny světové populace je odsouzen k zániku, neboť právě BRIKS ovládá dnes 4.5 miliard lidstva. A Čína se stejně jako Indie ovládnout nedá a tak chtějí „světovládci“ rozpoutat válku proti Evropě a nástrojem toho je zubožená Ukrajina . Jenže prezident Vladimír Putin není hlupák, neboť už Jurij Andropov ( šéf KGB a KSSS) vypracoval plán, který odhadl přesně situaci . O obnovu „komunismu“ v Rusku dnes nejde, ale o zdroje energií, nafty a plynu, kterých má USA tak na tři roky rezerv. A Arabští šejkové se vymykají z dozoru strýčka Sama už tím, že v Lengley si vytrénoval Baghdádího a ty diktátory, které musel likvidovat, aby nevypovídali o tom, kdo je vychoval.

A tak tu máme ISIL. Bagdádího budou chtít zlikvidovat. Umějí to ale s tím, že zdevastovali Syrii a Irák. Tam kde bota „strejdy“ Sama vkročila, sto let tráva neroste. A demokracie podle něj umírá na úbytě. ( pokračování příště )


 

 

Náhledy fotografií ze složky K ILUMINÁTŮM PO ČESKU A EVROPSKU